Причини та способи лікування чоловічого безпліддя

Якщо пара має регулярне статеве життя без запобігання і протягом року не може завести дитину, то можна говорити про безпліддя. У цих випадках жінка відправляється на обстеження. Проводиться діагностика статевих захворювань, вивчається стан її репродуктивної системи. Я рекомендую пройти обстеження в республіканському центрі репродукції людини і планування сім'ї. Там працюють досвідчені фахівці, є новітнє діагностичне обладнання. Це дозволяє встановити причини безпліддя і почати лікування.

Причини та способи лікування чоловічого безпліддя

Причини чоловічого безпліддя

Хоча в безплідді частіше звинувачують жінку, медична статистика стверджує, що на чоловічий фактор доводиться до 45% неплідних шлюбів. Тому якщо вагітність не настає, то пройти обстеження належить обом партнерам. Жінка відправляється до гінеколога, а чоловічий лікар-андролог. Він займається діагностикою та лікуванням захворювань, що викликають імпотенцію або безпліддя.

Найбільш поширеними з них є наступні:

Секреторна форма

В цьому випадку в яєчках виробляється необхідної кількості сперматозоїдів або порушено їх рухливість, є порушення в їх будові. Це може бути наслідком захворювання свинкою, туберкульозом, сифілісом, вродженими або набутими дефектами розвитку яєчок, ураження променевою хворобою, гормональними порушеннями.

Обтураційна форма

В цьому випадку утруднений або неможливий висновок сперматозоїдів під час еякуляції. Найбільш поширеною причиною є простатит. Тому чоловік, у якого з'явилися в юності діти, може стати безплідним в зрілому віці.

Інші форми

Відсутність дітей у парі може бути пов'язано з імунологічною несумісністю. У цьому випадку вони можуть мати дітей від інших партнерів.

Лікування

Перш за все необхідно пройти діагностичне обстеження. Для цього обидва партнера здають необхідні аналізи, роблять УЗД, застосовуються інші методи діагностики. Якщо причина відсутності дітей встановлена, то потрібне лікування безпліддя в москві. Для цього звертаються до медичний центр з хорошою репутацією. Залежно від причин вибираються методи лікування.

Медикаментозне лікування потрібно в тих випадках, якщо є гормональні збої, запальні, венеричні захворювання. Для поліпшення якості сперми слід приймати комплекс вітамінів, відмовитися від банних процедур. Бажано не вживати алкоголь, кинути палити.

Хірургічні операції також потрібні в ряді випадків. Таким чином, можна усунути варикоцеле або непрохідність сім'явивідної протоки. Одним з найбільш ефективних видів лікування є ЕКО. Воно дозволяє завести дитину тим парам, де у одного або обох партнерів є серйозні порушення репродуктивної функції. Якщо причина безпліддя в тому, що сперматозоїди мають дефекти або недостатньо рухливі, то застосовується штучна інсемінація. Це більш доступна процедура ніж ЕКО, менш небезпечна для жіночого здоров'я. Лікар вибирає найбільш розвинені і рухливі сперматозоїди і катетером переміщує їх безпосередньо в матку жінки, яка перебуває в періоді овуляції. Це в кілька разів підвищує можливість зачаття.

Схожі статті:

 • Печія: причини появи і способи усунення

  У більш ніж половини жителів розвинутих країн хоча б раз на місяць з'являються неприємні відчуття печіння в горлі і нижче по ходу стравоходу, у всякому разі, так стверджують статистики від медици...

 • Кашель: причини і лікування

  Якийсь, безсумнівно, мудра людина, одного разу зауважив: «не Можна приховати три речі: кашель, бідність і любов». Про двох останніх речах - розмова не сьогодні, а от про кашлі поговорити варто. К...

 • Болі в спині: причини і лікування

  Природі було завгодно створити нас прямоходящими, і все своє життя ми змушені чинити опір земному тяжінню, заробляючи обов'язковий остеохондроз (інші ссавці, які пересуваються на всіх чотирьох кі...

 • Способи лікування захворювань хребта

  Однією з найбільш поширених проблем, з якими звертаються до лікаря, є захворювання хребта. Їх першою ознакою є больові відчуття. Вони можуть концентруватися в районі ребер, попереку, ніг. Захворю...

 • Симптоми псоріазу та способи його лікування

  Одним з найбільш неприємних дерматологічних захворювань є псоріаз. Він вражає шкіру, волосся і нігті. Тим, кому вже поставлено такий діагноз, я раджу дізнатися як проводиться лікування псоріазу н...