Доплерометрія плода

Люди не вірять у чудеса, адже вони зовсім поруч. Хіба не назвеш дивом те, як з найдрібнішої частинки росте і розвивається новий чоловічок в материнській утробі? Але для того, щоб цей процес проходив нормально, іноді необхідно проводити певні дослідження, до них відноситься і доплерометрія плода. Дослідження проводиться за допомогою ультразвуку для перевірки характеру і швидкості кровотоку. Як правило, досліджуються судини пуповини, матки, а також середньої мозкової артерії і аорти плода.

За допомогою допплероскопии можна визначити ознаки порушень кровообігу і функції плаценти, які можуть бути чреваті тим, що дитина не буде отримувати речовини, необхідні для його нормального розвитку.

Це дослідження часто проводиться в поєднанні з узд спеціальною приставкою до ультразвукового апарату. Процедура абсолютно безболісна і безпечна і для матері, і для дитини. Вона може бути проведена кілька разів протягом вагітності.

Показано дане дослідження, в першу чергу, вагітним жінкам з так званої групи ризику. Тобто, при наявності таких захворювань, як гіпертонія, гестоз, цукровий діабет, анемія, серцево-судинні та ниркові хвороби. Крім того, при передчасному дозріванні плаценти, багатоводдя або маловодии та ін

Схожі статті: