Новорічні подарунки для коханих

Новорічні подарунки для коханихНаближається найбажаніше свято, яке з нетерпінням чекають дітлахи всього світу цілий рік і звичайно - це Новий Рік! В повітрі літає запах мандарин, на ялинкові ринки завозять лісових красунь, місто перетворюється, немов в чарівництво. Квіти нашого життя, вже написали листи Діду Морозу, і ведуть себе чемно в очікуванні сюрпризу.

Як же приємно читати листи цьому чарівному герою. Дітки різні, одні просять масу подарунків для себе, інші не забувають і батьків, треті просять ще і для домашніх улюбленців.

Взагалі новий рік, самий дивний свято, самий метушливий. Свідомий народ до святкування Нового року починає готуватися за місяць точно, а то ще й раніше. Продумують де відзначати, що одягнути, яке меню ну і звичайно презенти. Подарунки-сама красива традиція, завжди приємно знаходити свого малюка під ялинкою чекає подарунку, а ще приємніше спостерігати за ним, коли він його отримує.

Незабутній про друзів, колег їм можна презентувати сувеніри новорічної тематики, декор на ялинку, новорічні листівки з привітаннями. До речі, дуже хороша традиція збереглася в Словенії, вони досі відсилають листівки поштою. Так може, здивуйте близьких, таким несподіваним привітанням?

Звичайно, дуже важливо купувати продумано подарунки, бажано не за день до свята. Можна написати список, щоб нікого не обділити і кожному подарувати шматочок свята. У багатьох голова йде обертом від того, що подарувати. Напевно, найскладніше це купувати дітям. У дитячих магазинах очі розбігаються, величезний асортимент, до побажань для діда мороза, ще хочеться додати пунктів десять. Тут головне не панікувати, вибирайте те, чому зацікавлений ваша дитина, враховуйте його інтереси та побажання. Не забудьте додати торбинку цукерок, фруктів і красиво упакувати.

Для коханих жінок, дружин, традиційно дарують парфуми, красиве нижню білизну, багато не скупляться на ювелірні вироби, сертифікати в SPA - салони, але тільки не даруйте кухонне начиння і побутові речі.

Чоловікам і близьким чоловікам, можна подарувати те, що викликає позитивні емоції, що для хобі, парфумерію, організувати похід в баню на мальчишник, та все, що завгодно, наскільки дозволяє бюджет.

Батькам спільні подарунки, коробочку цукерок, шампанське в дуже красивій упаковці або пакеті з бантом, також чай, каву або вибрати щось необхідне в будинок.

Даруйте кожному близькій тепло і увагу, дбайте, цінуєте і любите і тоді подарунок буде просто додаток до Нового Року!

Схожі статті:

 • Як вибрати подарунки для рідних і близьких

  Однією з підказок на питання як вибрати подарунок для близької чи рідної людини є знання його переваг, які схиляються до певного виду речей або продуктів, які приносять йому найбільшу задоволеніс...

 • Весільні подарунки для гостей...

  Європейська традиція обміну подарунками між молодятами і гостями в останні роки стає все більш поширеною. Презенти родичам і друзям молодята дарують на знак подяки за те, що близькі змогли привіт...

 • Новорічні сукні 2016: сукні в підлогу

  Будь плаття може перетворити жінку в королеву. Як кажуть: у чому Новий Рік зустрінеш, тому його і проведеш. Тому при виборі сукні треба бути уважнішою і визначитися з бажанням: якої довжини хочет...

 • Вибираємо ім'я для дитини

  Вибираючи ім'я для майбутнього малюка, бажано враховувати ту обставину, щоб воно було співзвучно з по батькові. Якщо ім'я вимовляється складно, то воно може в майбутньому стати перешкодою при спі...

 • Народні засоби для лікування захворювань зубів

  Не завжди є можливість купувати дорогі медикаменти, щоб вилікувати деякі стоматологічні захворювання, тому намагаються знайти більш дешевий метод, він є і називається народна медицина. Адже серед...