Як правильно підібрати модну сумку?

Як правильно підібрати модну сумку?Любі жінки! Кожна з вас знає, яку роль відіграє сумочка в нашому житті. Це невід'ємна частина вашого гардеробу. Важливо підібрати під цей аксесуар одяг, взуття, косметику, біжутерію. А ви знаєте, що правильно підібрана сумочка може розповісти про вас дуже багато. Наприклад, підкреслити ваш характер, прагнення і бажання. Красу і витонченість вашої душі. І чим правильніше, ви милі жінки, підберете для свого образу сумочку, тим більше привернете до себе інтерес. Адже для вас це важливо. Чи Не правда?

Ну а тепер спробуємо підібрати індивідуальний стиль вашої сумочки, дані поради представлені сайтом http://keepall.ru, на якому ви зможете підібрати та придбати модну сумку.

Почнемо. Існує безліч стилів і напрямків. Який стиль виберіть ви?

Ось, наприклад:

1. Сумочка наплічна, дуже зручна в експлуатації. За рахунок того, що у неї довгий ремінець її можна носити на плечі, це надає певний комфорт і свободу дій.

2. Сумочка - багет. Її можна взяти з собою в ресторан, кафе, на ділові зустрічі, та й просто прогулятися. За рахунок того, що у неї короткі ручки, її можна носити як в руках, так і на плечі.

3. Сумка мішок, або по іншому бродяга. Вона має короткі і широкі ручки. Сама сумочка має напівкруглу форму.

4. Сумка листоноші, яка має довгі і широкі ручки, що дозволяє її носити через плече.

5. Сумка-торба, має прямокутну форму. Дуже містка.

6. Сумка Келлі має трапецієподібну форму, зручні короткі ручки і довгий ремінець.

7. Сумка Клатч. Одна з наймолодших видів сумочок. Її можна використовувати як вечірній, так і на кожен день. Плоска прямокутна форма зраджує комфорт в експлуатації.

8. Сумка коробка. Також вважається мініатюрної і дуже поширеною моделлю, яка трохи нагадує футляр. Вона користується великим попитом у модниць.

Основні види сумок ми розглянули, а тепер правильно підберемо їх індивідуально.

Не поспішайте у виборі сумки. Визначтеся, якою вона повинна бути: маленька чи велика, на вихід або для повсякденного користування. По структурі: м'яка або жорстка.

Важливо визначити якої форми і розміру буде ваша сумочка.

1. Одне з правил форм сумок. Вона не повинна бути обернено пропорційній правилом розмірів. Наприклад, якщо ви маєте пишні форми, то ваш приховають недоліки сумочки, мають плоскі і витягнуті розміри. Високі і стрункі жінки можуть впевнено брати собі сумки мають форму витягнутих в ширину і трошки об'ємних форм.

2. Розмір вашої сумочки повинен гармонійно виглядати на тлі пропорцій вашого тіла. Якщо ви жінка з пишними формами, то вам не бажано брати маленькі сумочки. Якщо ви струнка маленька жінка, тоді вам не варто брати величезні масивні сумки.

Схожі статті:

 • Як правильно підібрати і нанести тональний крем

  3 етапу 1. Кількість. Залиш маленькі крапельки тонального крему на лобі, підборідді, щоках і носі. 2. Нанесення. Теплими пальцями (розітри їх) розподіли від центру в сторони. 3. Виправлення. Ватн...

 • Як правильно підібрати маску для обличчя

  Здорова, сяюча шкіра це краща прикраса будь-якої жінки. Важливим фактором є генетика, серед нас є щасливиці, чиї особи мине акне і розширені пори, і навіть до старості вони не обзаводяться глибок...

 • Як правильно підібрати сумку

  Щоб бути завжди чарівною і стильною, зовсім не потрібно купувати купу нових шмоток, досить актуальним може стати нова сумка,яка перетворить звичайну даму у вишукану леді. У наш час існує величезн...

 • Як правильно підібрати гірські лижі та екіпіровку

  Зараз гірські лижі дуже популярні серед молоді, в Росії багато гірськолижних трас, на яких кожні вихідні і всі новорічні свята збираються галасливі компанії. Ці місця крім різних трас, обладнані...

 • Як правильно вибрати школу візажиста

  У сучасному світі важливо бути стильною і красивою, відповідати тенденціям моди. А якщо ви вмієте робити привабливою не тільки себе, але і інших то престижна та добре оплачувана робота вам гарант...