Відгуки Детралексе

Відгуки Детралексе

Відчуття тяжкості, болю, постійної втоми в ногах відчуває більша половина дорослого населення. Часто на ці проблеми мало хто звертає пильну увагу, поки ситуація не погіршиться ускладненнями: набряк ніг, відчуття жару і поколювання в нижніх кінцівках, а часом і поява судорог у ногах. Зазвичай такими симптомами проявляється венозна недостатність (захворювання периферичних вен). Без лікування хвороба може прогресувати і призвести до тяжких наслідків.

Зміст

 • Що являє собою препарат Детралекс?
 • Відгуки про Детралексе і його аналоги
 • Профілактика венозної недостатності

Що являє собою препарат Детралекс?

Даний препарат виробляє французька фармакологічна компанія у вигляді таблетки рожево-оранжевого кольору, овальної форми, вкритих плівковою оболонкою, на основі рослинних компонентів.

До складу Дентралекса входить екстракт соку певного сорти червоного винограду, що містить флавоноїди. Це рослинні пігменти, що сприяють зменшенню ламкості (крихкість) судин.

Препарат Детралекс використовують при лікуванні венозної недостатності і геморою. Він покращує кровообіг у венах і підвищує їх еластичність, зменшує застійні процеси. Ліки входить в групу венотонизирующих медикаментозних засобів.

Виконує наступні функції:

 • Підтримка тонусу стінок судин
 • Зменшення розтяжності судин
 • Усунення венозного застою
 • Запобігання утворення (розвитку) набряків

Вплив препарату на людський організм обумовлена його здатністю виявляти сильне протекторну (захисне) дію на стінки судин (венозних і артеріальних). Завдяки цьому відбувається повне відновлення трофіка (клітинного харчування), що покращує постачання клітин тканин киснем.

Складові даного ліки дозволяють приймати тривалий час без небезпеки звикання і без шкоди здоров'ю. Препарат легко засвоюється організмом. Його можуть приймати жінки в період вагітності з метою профілактики розвитку порушень в області малого тазу і нижніх кінцівках, пов'язаних з утрудненням венозного кровотоку.

Відгуки Детралексе

Відгуки про Детралексе і його аналоги

 • Відгуки

Фахівці, які застосовують цей препарат у своїй медичній практиці, дають позитивні відгуки про Детралексе, відзначаючи зниження скарг хворих на судоми, важкість у ногах, нічний дискомфорт у більшості хворих при тривалому застосуванні препарату.

Відгуки про Детралексе свідчать про те, що він допомагає в більшості випадках при хворобах, пов'язаних з варикозним розширенням вен і тромбофлебітом, а також при мігрені.

Прийом препарату значно полегшує хворобливий стан людини, пов'язаний з даними захворюваннями. Рекомендується приймати препарат у початковій стадії захворювання.

Згідно з відгуками, ефективність лікування залежить від прийнятої дози Детралекса. Оптимальний лікувальний результат досягається при одноразовому прийомі 2-х таблеток. Для підтримання задовільного стану при варикозі багатьом вистачає двох курсів на рік.

З побічних дій препарату відзначають запаморочення, нудоту, а в деяких випадках - головний біль. Препарат можна застосовувати при вагітності, але слід утриматися від його застосування в період годування дитини грудним молоком.

 • Аналоги

До аналогам відносяться медикаменти (дженерики), що містять у своєму складі основна речовина, аналогічне оригіналу. Головними складовими препарату є – діосмін і геспередин.

 • Венарус (таблетки). Вітчизняний препарат. За своїм принципом дії (ефективності) практично ні чим не відрізняється від Детралекса. Правда, ціна його значно нижча (приблизно в 2 рази). Можна сказати, що це більш «бюджетний» аналог.
 • Венозол (таблетки, крем, гель). Ліки вітчизняного виробництва, що містить ті ж діючі речовини й впливає на організм також як і оригінал.

частковим аналогам належать лікарські засоби іноземного виробництва: Флебодіа 600 і Вазокет. До складу цих препаратів входить тільки один елемент (діосмін), відповідний оригінального складу.

Відгуки Детралексе

Профілактика венозної недостатності

Хвороби не з'являється нізвідки. Кожному захворюванню властиві свої фактори ризику, так чи інакше сприяють її прогресуванню. Але знаючи їх, можна попередити появу хворобу або запобігти її розвиток.

Венозна недостатність – це досить поширене захворювання, яким схильні практично всі вікові групи.

Найбільш часто ця недуга зачіпає ноги, адже найбільша щоденна навантаження припадає на нижні кінцівки в силу того, що за родом своєї діяльності багатьом доводиться довго перебувати на ногах. Спадкова схильність (виснаження сполучної тканини) так само має значення.

Профілактичним заходом буде:

 • Оздоровчий біг
 • Плавання
 • Вправи для ніг (в тому числі – силові) - виконуються в положенні лежачи
 • Загартовування за допомогою обливання холодною водою та прийом контрастного душу
 • Уникання великих фізичних навантажень

Недолік в харчовому раціоні вітаміну Р (рутину), зміцнює стінки судин також сприяє розвитку венозної недостатності. У профілактичних цілях рекомендується кожні день вранці натщесерце їсти гречану кашу (невелику порцію). У цій крупі міститься багато рутина (P), захищає кровоносні судини (через відкладення в них кальцію) від втрати еластичності.

Якщо, застосовуючи рекомендовані вищеперелічені заходи профілактики, розширені вени на ногах, набряки і судоми починають все більше турбувати, то слід розпочинати медикаментозне лікування, попередньо звернувшись до лікаря. Прийом Детралекса допоможе уникнути ускладнень, зніме хворобливі відчуття, але ні в якому разі він не повинен ставати панацеєю.

Схожі статті: