Зимові коляски для новонароджених: як вибрати дитячу коляску для зими

Зимові коляски для новонароджених: як вибрати дитячу коляску для зими Зміст:
  • Що важливо в зимовій візку?
  • Кращі моделі колясок для зими
  • Прогулянкові коляски для зими
У Росії зима – це суворе непростий час року. Слід більш ретельно підготуватися до зимового періоду, якщо в родині очікується поповнення. Перше, що необхідно зробити – це звернути увагу на зимові коляски для новонароджених і зробити правильний вибір. Які критерії і як не помилитися?

Що важливо в зимовій візку?

Для зими знадобиться, дійсно, потужний і надійний транспорт. Тому вибирати потрібно зі знанням справи. Пильну увагу потрібно приділити ряду моментів.

Колеса і рама

Не занадто велике значення має матеріал коліс. Це може бути і пластик і гума. А ось їх розмір повинен бути значний – не менше 25-30 см в діаметрі. Так, снігова каша, замети і невеликі замети не стануть непереборною перешкодою.

Для зими краще вибирати колеса, які не обертаються або мають можливість міцної фіксації. Колеса обертаються, настільки зручні влітку, взимку можуть зіграти злий жарт і змусити попотіти. При найменшій перешкоді вони почнуть стопоритися, везти коляску буде вкрай важко і незручно.

Для зимового катання краще зупинитися на варіанті з чотирма колесами. Такі коляски більш стійкі. Є і триколісні моделі зимових колясок, які також непогані і володіють своїми плюсами. Найбільший плюс триколісній коляски – вага. Він дещо менше, ніж у моделі на чотирьох колесах.

Раму краще вибрати як можна міцніше, але в той же час вона повинна бути виготовлена з легкого алюмінієвого сплаву. Зимова коляска для новонародженого отже досить важка, а важка рама зробить її зовсім непідйомною. Необхідно перед покупкою ретельно перевірити всі кріплення. Вони повинні бути максимально надійними.

Важливо: Якщо планується користування ліфтом, то ширина колісної рами повинна бути не більше, ніж ширина отвору в ліфті. На жаль, архітектура деяких будинків в нашій країні не передбачає широкі отвори в пасажирських ліфтах. Краще заздалегідь заміряти цю величину перед походом у магазин, щоб потім не доводилося заносити коляску на руках на дев'ятий поверх.

Утеплена модель

Пильну увагу потрібно звернути на те, наскільки утеплена модель. Добре вибирати коляску з теплим хутряним конвертом в комплекті. Так і дитина буде в теплі, і витрачатися на додатковий конверт для немовляти не доведеться. Крім того, така модель люльки по ширині розрахована на те, щоб дитині було комфортно і вільно в теплому одязі.

Зимові коляски для новонароджених: як вибрати дитячу коляску для зими Багато фахівців вважають, що не потрібно купувати утеплену коляску, а краще подбати про теплий одяг для малюка. У цьому є частка істини, але в наших умовах низьких температур утеплена модель дитячого транспорту зіграє на руку.

Корзина для продуктів

Наявність корзини для продуктів – великий плюс для коляски. Сучасним мамам ця річ дуже потрібна. Проте якщо є необхідність возити дитину по свіжого снігу і нечищеним доріжках, то тут кошик може перешкодити. Для зимової коляски цей аксесуар має бути знімним.

Вага коляски

Всі зимові варіанти будуть досить важкими. Треба бути готовими до такого повороту. У величезному асортименті можна підібрати модель легше або зупинити свій вибір на візках зі знімною люлькою. Так, базу можна залишати в під'їзді внизу, а носити тільки люльку. Якщо в будинку є ліфт або поверх не вище другого, то можна не звертати настільки пильну увагу на цей фактор.

Схожі статті: