Термометр для новонародженого: який градусник краще вибрати?

Термометр для новонародженого: який градусник краще вибрати? Зміст:
 • Навіщо потрібен термометр?
 • Важлива точність вимірювання?
 • Яка температура вважається оптимальною?
 • Види градусників для новонароджених
 • Що ж вибрати?
Пішло той час, коли, щоб виміряти температуру в немовляти, необхідно було тримати ртутний термометр під ручкою цілих 10 хвилин. Ще великі труднощі викликало ректальне вимір. У ходу був і такий традиційний метод, як доторк до чола малюка губами. Його, треба сказати, використовують і сучасні мами.

Проте медичні інноваційні технології, як відомо, не стоять на місці, і постійно знаходяться нові шляхи вирішення старих завдань. Тепер виміряти температуру новонародженому можна легко і безболісно, більш того, непомітно для нього. А самі просунуті і дбайливі батьки стежать за здоров'ям малюка онлайн через смартфон.

На сьогоднішній день немає проблеми в тому, щоб купити градусник для новонародженого, що є проблема визначитися, який з них краще.

Навіщо потрібен термометр?

Коли немовляті нездужає, він вередує, виривається, мама нервує. Вимірювання температури стає катуванням для всієї родини. Тому важливо придбання розумного технологічного приладу, здатного швидко і безпечно визначити стан малюка.

Придбання технологічного термометра не потрібно відкладати, і чекати, коли він знадобиться. Ця річ — must-have – в аптечці для новонародженого. Коли в сім'ї маленька дитина, потрібно бути у всеозброєнні!

При підвищенні температури у новонародженого не потрібно відразу впадати в паніку і годувати його таблетками. В залежності від того, як дитина переносить цей стан, він активний, вередує або лежить апатично, приймаються відповідні заходи.

Уважні батьки спостерігають за дитиною, вивчають його температуру, адже це важливий показник стану здоров'я. Звичайно, мама, притулившись губами до лобик малюка, відчуває, підвищується температура. Але так визначають температуру неточно, а точні цифри можна одержати тільки за допомогою вимірювання медичним термометром.

Важлива точність вимірювання?

Варто відзначити, що надмірна точність вимірювання температури — це радше потреба мами, ніж медичних працівників. Для прийняття принципових рішень не важливо, 38,7 у дитини, або ви помилилися, і це 38 і 5.

Коли ми визначаємо алгоритм дії, то важлива не стільки конкретна цифра температури, скільки динаміка, як вона змінюється протягом певного часу. І це питання принципове.

Яка температура вважається оптимальною?

Приблизно до року у дитини грудного віку встановлюється нормальна температура тіла – 36,6°, а до цього нормальною вважається 36-37-37,5°. Причому вона різниться залежно від місця вимірювання: від 36° – у пахву, 37° – в ротику, до 38° – в попці.

Щоб не плутати нормальну температуру з підвищеною, болючою, потрібно з'ясувати оптимальну температуру тіла новонародженого. Для цього протягом певного періоду три рази в день – вранці, вдень і ввечері – вимірюйте температуру малюка. Бажано в один і той же час, кожен раз одним термометром і одним способом, наприклад, у пахви. Стійка середня температура вважається оптимальною.

Види градусників для новонароджених

Кожен знає, яким чином може виміряти температуру доросла людина, але визначення температури у новонароджених вимагає обережності. Маленький чоловічок ще не розуміє необхідності вимірювання температури, його може налякати така процедура. Тому вибрати вимірювач температури для малюка бажано такий, з яким процес стане непомітним, безболісним для дитини.

В аптеках і магазинах для малюків досить широкий асортимент градусників для дітей. Продавець покаже і кваліфіковано розповість про кожному, а вам належить вибрати, який найкраще з них. Давайте розглянемо найпоширеніші варіанти сучасних градусників.

Термометр для новонародженого: який градусник краще вибрати?

Інтелектуальний термометр

Інтелектуальний гаджет iTherm, зроблений у Японії, високотехнологічний і безпечний для здоров'я малюка, виготовляється з гіпоалергенних дихаючих медичних матеріалів, кріпиться ремінцем на ручку малюка. Дані передаються через Bluetooth на смартфон батьків в режимі онлайн.

Цей розумний прилад знадобиться від народження до п'яти років, в ньому міститься вся інформація про дитину. Графік температур з точністю до однієї десятої градуса доктор бачить у додатку і може орієнтуватися на ці дані при призначенні лікування, причому робити це на відстані.

На жаль, цей інтелектуальний термометр далеко не дешевий, але витрати варті того.

Дистанційне вимірювання

Інноваційний винахід вимірювання температури на відстані вибирають турботливі тата. Цей парний приймач-передавач складається з двох приладів, один з яких кріпиться на одязі дитини, а другий знаходиться у батьків. Вимірювання відбувається кожні 10 секунд. При підвищеній температурі видається звуковий або світловий сигнал, і результати безперервно висвічуються на екрані приймаючого пристрою.

Термометр для новонародженого: який градусник краще вибрати? Дає можливість вимірювати температуру непомітно для малюка.

Дистанційне спостереження за станом дитини дозволяє батькам спокійно займатися своїми справами. Температура вимірюється без відволікання малюка, результат видається постійно.

Але! З приймачем не можна йти далеко від дитини, бо впевнений прийом ведеться в зоні не більше 30 метрів.

Інфрачервоний термометр

Фізики знають, що тіло людини є джерелом різних випромінювань, у тому числі радіохвильового, оптичного, інфрачервоного. Ця здатність випромінювати різне тепло в різних місцях тіла була врахована при винаході інфрачервоного термометра.

Термометр для новонародженого: який градусник краще вибрати? Чутливий прилад дозволяє зчитувати дані випромінювання тіла в інфрачервоному спектрі. Зручний і простий у використанні, але не дешевий.

Зручний надчуттєвий інфрачервоний термометр розроблений для вимірювання показників на лобі, в вухах і на відстані (так званий «безконтактний»). Показання термометра висвічуються на дисплеї протягом 30 секунд, звуковий сигнал повідомляє про результат, який автоматично запам'ятовується для вивчення динаміки.

Заслуженою популярністю користується інфрачервоний вимірник, оскільки він простий і зручний у використанні. Назва моделі "безконтактний" говорить сама за себе. Безконтактний теплоизмеритель підноситься на відстань близько двох сантиметрів до лобика або височку малюка, тоді як лобовим проводиться за лобик або скроні, а вушної вставляється в прохід вушної раковини.

Такий інноваційний термометр можна використовувати і для визначення температури повітря в кімнаті, молочка в пляшечці або води для купання.

При всіх позитивних рейтингах такого термометра його мінус в погрішності показань, а також в чреватости використання вушної моделі для самих маленьких, коли їх вушна раковина ще недостатньо міцна, а насадка завелика.

Цифровий (електронний)

Ми звикли зчитувати інформацію з екрану. Цифровий або електронний термометр надає таку можливість. Електронний показник висвічується на екрані. Датчик, вбудований термометр, вмить визначає, запам'ятовує і подає сигнал, що процедура закінчена.

Термометр для новонародженого: який градусник краще вибрати? Є альтернативою ртутним термометрам. Їм зручно вимірювати температуру, але він не завжди точний.

В електронному маніпуляторі виробники передбачили змінні наконечники (є навіть золоті), щоб не мити і дезінфікувати не їх. Тривалість вимірювання від 30 секунд до 3 хвилин, цифри світяться в темряві. При необхідності використовуються для вимірювання оральної і ректальної температури, а також в ліктьовому згині. Корпус водонепроникний, що миється, працює на батарейках. Для новонароджених продаються мультяшні термометри, які робить процедуру легкій і веселій.

Але! Електронні показники можуть на півградуса відрізнятися від дійсних величин.

Вимірник-пустушка

Електронна пустушка з чутливим датчиком, вбудованим в неї, допоможе виміряти температуру зовсім маленькій дитинці. У немовлят добре розвинений смоктальний рефлекс, тому виміряти температуру таким приладом не складе праці. Малюк смокче пустушку протягом трьох або п'яти хвилин. Для зручності батьків звучить сигнал, результат висвічується на екрані, розташованому на нагубнике.

Термометр для новонародженого: який градусник краще вибрати? Смоктальний рефлекс — один з базових у малюків. Ним і скористалися винахідники цього градусника. Силіконова або пустушка латексна ідеальна для вимірювання температури немовляти.

Але!

 • Якщо малюк вередує, плаче, якщо нежить заклав носик, за точність вимірювання ручатися не варто.
 • Цей градусник добре використовувати до тих пір, поки не проріжуться зубки, і поки малюк любить соску.
 • Мінусом також є і те, що деякі моделі соски-термометра неможливо продезінфікувати.

Вимірник-смужка (сенсорний)

Цей вимірювач призначений для того, щоб визначити, підвищена температура. Поторкайте лобик крихти, потім прикладіть до лобика вимірювальну смужку на 10-15 секунд. Якщо на смужці змінився колір, значить, температура вище нормальної.

Звичайно, такий індикатор не дає точності вимірювання приблизно, показники округлені з точністю до градуса. У практичному застосуванні ця смужка призначається не для визначення температури, а для з'ясування, підвищена вона. Тому поряд з швидкістю, легкістю і безпечністю застосування, округлені показники ускладнюють користування вимірювачем-смужкою.

Безперервний

Термометр для новонароджених виробництва Італія Fevermonitor IPS Srl веде безперервний контроль температури малюка, не завдаючи йому ніякого занепокоєння. Він виконується у вигляді барвистих картинок метелики, сонечка або жабеняти, кріпиться на шкіру утримує гелем, працює постійно протягом 48 годин, використовується з дитинства.

Ртутний

Радимо почитати:Термометр для новонародженого: який градусник краще вибрати?При якій температурі новонародженого купають дитину?

Традиційний ртутний градусник зберігся в наших будинках з часів бабусь і прабабусь. Ртутний термометр дає найточніші результати вимірювання з максимальним відхиленням 0,1°С. Їм легко користуватися аксилярно, внутрішньо та ректально. Перед застосуванням потрібно струснути, щоб ртуть впала нижче 36,6°, після застосування просто помити.

Але!

 • Час вимірювання близько десяти хвилин – дитина не може висидіти.
 • не Можна упускати, так як скло від удару розбивається, а вилилася ртуть шкідлива для організму.

останнім часом в аптеках і дитячих магазинах з'явилися ртутні термометри для діточок. Вони випускаються з пластиковими наконечниками, які закривають ртуть, вони легше і коротше звичайних, і головне, вони противоударны.

Є діти, за температурою яких потрібно стежити особливо чітко. Це діти-хроніки або діти, у яких разом з високою температурою починаються судоми, а також новонароджені діти до третього місяця життя. Але якщо малюк росте здоровеньким, то може бути неважливо, який у будинку термометр. Нехай навіть найпростіший.

Що ж вибрати?

Отже, велика кількість градусників вражає уяву. Який з них кращий, вирішувати батькам. Але за великим рахунком, достатньо орієнтуватися на наступні нюанси. Купуйте термометр:

 • на який ви заробили;
 • який дитина згоден використовувати;
 • який зручний мамі і татові.

Схожі статті: