Свічки глицелакс для новонароджених: інструкція і відгуки про препарат

Свічки глицелакс для новонароджених: інструкція і відгуки про препарат

Багато матусі на практиці зіткнулися з таким явищем, як проблеми з животиком у дитини. Вони починають виникати, коли крім грудного молока, новонародженого починають підгодовувати різними сумішами, що призводить до болісної дефекації. Малюк проходить період звикання до їжі, тому його мучить кишечник, постійні запори в ньому. Для полегшення цього процесу і потребує застосування Глицелакса для новонароджених.

Що це за препарат?

Глицелакс для дітей випускається в свічках, які містять 0.75 г гліцерину. Упаковка містить 10 свічок, які застосовуються ректальним методом, тобто, вводяться в задній прохід для подразнення слизової оболонки кишечника. Цим самим вони роблять благотворний вплив на кишковий тракт і ефективно сприяють безболісному висновку калу назовні, а також нормалізують його роботу.

Склад препарату

Глицелакс включає до складу свічок гліцерин, з якого вони, власне, і зроблені, і невелика кількість магнію карбонату (0,025 г). Ніяких добавок більше препарат не містить.

Показання до застосування

Гліцеринові свічки рекомендовано застосовувати при розладах кишечника неясного походження, а також при запорах, що виникають від поганої засвоюваності їжі. Оскільки ці проблеми стосуються всіх новонароджених, то Глицелакс рекомендується практично всім дітям.

Свічки глицелакс для новонароджених: інструкція і відгуки про препарат При розвитку запору у малюка оптимальний шлях вирішення цієї проблеми – постановка проносних ректальних суппозирориев, які діють місцево і не всмоктуються з кишечника

Протипоказання

Свічки Глицелакс мають тільки одне протипоказання – їх можна давати дітям до трьох місяців.

Інструкція по застосуванню

Слід давати новонародженому не більш ніж по одній свічці на добу. Рекомендується застосовувати свічки вранці, після сніданку, через 20 хвилин. Але після здійснення процедури новонародженому слід змащувати задній прохід дитячими кремами, так як ніжна шкіра дитини дуже чутлива до множинним подразників.

Не варто також зловживати цим препаратом – для повної нормалізації роботи кишкового тракту цілком достатньо пройти курс, що складається з 10 свічок.

Ціна

Дитячий Глицелакс для нормалізації стільця новонароджених дуже дешевий, його ціна не досягає і ста карбованців. А якщо врахувати, що свічки Глицелакс – дуже ефективний і дієвий засіб, то ціна, безсумнівно, є істотною перевагою цього препарату для новонароджених.

Свічки глицелакс для новонароджених: інструкція і відгуки про препарат

Умови зберігання

Свічки потрібно тримати в прохолодному місці, рекомендується уникати попадання сонячних променів. Відмінним місцем для цього підійде холодильник.

Гідності Глицелакса

До безперечних достоїнств Глицелакса можна зарахувати:

  • локальне вплив на кишечник;
  • повсюдну доступність до препарату;
  • розчинення без подальшого всмоктування в кишечнику;
  • відсутність впливу на електролітний баланс кишкового тракту;
  • низьку ціну препарату при його гарній ефективності.

Відео про те, як поставити свічку немовляті:

У всіх новонароджених рано чи пізно починаються проблеми зі стільцем. Але завдяки постійно розвивається фармакології зараз на ринку представлені сотні засобів, що допомагають максимально легко пережити цей важкий період. Серед усіх цих засобів, препарат Глицелакс, призначений для новонароджених, безсумнівно, займає перші місця за популярністю серед молодих батьків, адже він чудово поєднує в собі низьку ціну та високу результативність без побічних ефектів.

Нам дуже цікавий ваш досвід – чекаємо ваших відгуків в коментарях до цієї статті!

Схожі статті: