Приладдя для новонароджених (список дитячих приладдя)

Приладдя для новонароджених (список дитячих приладдя) Зміст:
  • Необхідності
  • Що купувати
  • Розставляємо пріоритети
Для вашого малюка, який вже скоро з'явиться на світ, ви готові купити все найкрасивіше, що тільки помітите на прилавках. Адже ви вже шалено його любите... І хоч кажуть, що заздалегідь готувати нічого не можна, в кожній сім'ї вирішують це питання по-своєму. У будь-якому випадку, походи майбутньої матусі по дитячим магазинам принесуть їй масу приємних відчуттів.

Щоб правильно підготуватися до зустрічі з карапузом, багато родини збираються на раду і вирішують, що купити або зробити своїми руками до появи крихти. Не налягайте на шопінг, адже дитина швидко зростає, його розміри змінюються, так що він скоро виросте з покупок. До того ж, ви, безсумнівно, отримаєте безліч речей для новонародженого від друзів і родичів. Особливо гості люблять дарувати костюмчики, адже вони такі гарненькі. Шкода, що малюк швидко виростає, іноді навіть не встигнувши приміряти обновку.

Тому, перш ніж відправитися за покупками, складіть список речей, в якому зафіксуйте все, що знадобиться дитині на перший час, а також те, що треба буде пізніше.

Необхідності

Що і коли купувати дитині, думки розходяться. Матусі в першу чергу хочуть купити сорочечки, боді, гарний мереживний куточок. Папи виступають за супер швидкісну наворочену коляску. Бабуся нагадує, що малюка по приїзду з пологового будинку і потім потрібно щодня купати, тому слід купити ванну і рушники. Дід обіцяє сам змайструвати ліжко для онука, тим більше що він столяр першого розряду...

загалом, мають рацію всі, і перераховані приналежності, дійсно, потрібні малюкові. Але не забувайте, що ми збираємо придане і в пологовий будинок, і те, що знадобиться для новонароджених в домашніх умовах.

Роблячи дитячі покупки, зупиніть вибір на речі з натуральних гіпоалергенних матеріалів, з неліняющіх, легко отстирывающихся тканин. Одяг та взуття повинні бути на зручних застібках, щоб легко одягатися та зніматися, не завдаючи дитині незручностей.

Давайте перерахуємо все, що варто внести в список речей для новонароджених. Щоб він не вийшов на п'ять аркушів, давайте розіб'ємо дитячі приналежності на категорії:

  • одяг – все, у що одягати і загортати дитину;
  • годування – соски, пляшечки;
  • гігієна – серветки, памперси, креми;
  • меблі – ліжко, комод для дитячих речей;
  • купання – ванночка, гірка, рушник;
  • коляска, автокрісло, слінг;
  • іграшки – брязкальця, м'ячики.

Схожі статті: