Надувний круг для купання немовлят та плавання немовлят

Надувний круг для купання немовлят та плавання немовлят Зміст:
 • Що таке надувний круг і навіщо він потрібен?
 • Особливості купання
 • Як правильно вибрати виріб для малюка?
І ось настав довгоочікуваний момент, коли крихта потрапив у свій новий будинок з маминого животика. Після перших захватів батьки розуміють, що тепер їх життя буде пов'язане з безліччю турбот, особливо перший час, поки вони звикнуть до нової ролі. І ось тут якраз однією з таких проблем є купання малюка. Воно пов'язане з безліччю моментів, починаючи від температури води і закінчуючи тим, як правильно тримати тіло малюка під час такої процедури. У цьому випадку на допомогу приходить коло для купання немовлят.

Що таке надувний круг і навіщо він потрібен?

Плавальний круг всім знайомий ще з дитинства. Але для малюків таке пристосування розраховане одягати на шию, а не на талію. Багато педіатри радять застосовувати його вже буквально до кінця першого місяця життя малюка. І цьому є ряд причин:

 • коло допомагає активніше розвивати м'язовий скелет, завдяки чому дитина швидше навчиться тримати голівку;
 • батькам немає необхідності постійно перебувати в незручній позі, вистачає лише злегка підтримувати дитину за спинку;
 • таке купання більш активно, а отже, дитина буде краще спати;
 • його застосування допомагають активізувати імунну систему;
 • коло не дозволяє розвиватися м'язового тонусу.

Як видно з вищенаведених причин, коло для купання новонародженого дуже навіть корисна річ.

Завдяки розвитку дитячої промисловості, на прилавках можна зустріти широкий асортимент надувних кіл. Ціна таких виробів може серйозно варіюватися, починаючи з 300 руб і вище. Справа в тому, що сьогодні можна вибрати і простий кольоровий круг і навіть музичний. Багато батьків вважають це зайвим, але з іншого боку, це дозволяє дитині купатися набагато веселіше. Чим старше стає дитина, тим цікавіше йому приймати ванну.

Надувний круг для купання немовлят та плавання немовлят В даний час на прилавках магазинів представлений великий асортимент кіл для купання немовлят

Особливості купання

Круги для купання розроблялися з урахуванням всіх анатомічних і фізіологічних особливостей новонароджених. Всі моделі мають регульований ремінець, тому їх легко одягати на будь-якого малюка, якими параметрами він не мав.

Щоб перше плавання пройшло максимально комфортно для дитини і його батьків, варто звернути увагу на наступні рекомендації:

 • так як новонароджений ще не вміє самостійно тримати голівку, то коло його може налякати, тому перед походом у ванну батьки повинні пару раз одягнути його, щоб малюк звик;
 • перші рази надувний круг батьки повинні надягати разом, щоб була можливість підстрахувати один одного;
 • якщо дитина починає нервувати, і заспокоїти його не вдається, то краще спробувати такий виріб через кілька днів.
Надувний круг для купання немовлят та плавання немовлят

Якщо батьки все-таки не впевнені в доцільності застосування такого кола, то їм краще поки його не використовувати. Самим оптимальним рішенням буде звернутися до лікаря-педіатра за консультацією. Може, він зуміє переконати.

Як правильно вибрати виріб для малюка?

Сьогодні особливою популярністю користуються надувні круги «Flipper». Вони є більш прості і цікавих модифікаціях – музичні. Головне їх достоїнство – безпека використовуваних матеріалів. Дизайн створений таким чином, щоб на шию малюка виявлялося мінімальний тиск, і це вже не кажучи про те, що елементи з'єднані між собою так, що немає ніяких гострих країв. Шкіра дитини під час купання абсолютно не постраждає. Водні процедури будуть комфортними, а крихітка спокійним, так як технологія «коло в колі» дозволяє максимально розслабитися малюкові.

Надувний круг для купання немовлят та плавання немовлят У матусь великою популярністю користуються кола «Flipper». У них навіть найменші немовлята відчувають себе досить комфортно

В незалежності від того, яке коло для купання немовлят вибирається, батьки повинні пам'ятати про наступні моменти:

Радимо почитати:Надувний круг для купання немовлят та плавання немовлятЯкою повинна бути ванна для купання немовлят?
 1. Виробник. Фірма повинна бути відомою, так як це гарантія якості. Крім того, батьки можуть бути впевнені в якості використовуваних матеріалів, так як кожен незадоволений клієнт може зіпсувати репутацію відомого бренду.
 2. Документи. Саме так! Навіть купуючи круг для немовляти, можна вимагати у продавців сертифікат якості. Такі папери підтвердять, що виріб абсолютно безпечно в експлуатації і пройшла всі перевірки відповідно до гігієнічних норм.
 3. Запах. Якщо при створенні вироби використовувалися неякісні матеріали, то і запах буде відповідним. Неприємний аромат свідчить про токсичні домішки, що вкрай небезпечно для дитини, а значить, купати його з таким пристосуванням не можна.
 4. Форма. Не варто соромитися надути коло прямо перед покупкою. Якщо форма виробу симетрична, то це якісний продукт. Справа в тому, що неправильно створений коло може завдати шкоди дитині, адже в ньому він активно рухається у воді, а значить, м'язи можуть неправильно розвинутися. Особливо, якщо його використовувати щодня.
 5. Гарантія. Купуючи круг на шию, батьки повинні вимагати гарантії вироби. Якщо продавець не може надати таких, значить, річ неякісна. Кожен поважаючий себе виробник дає певний строк гарантійного обслуговування на свій товар.
 6. Вигляд. Справжній дитячий коло має спеціальну виїмку, куди кладеться підборіддя малюка. Це обов'язкова умова якісного виробу.

Краще всього відправлятися за покупкою в магазин дитячих товарів, а не на базар. Так є гарантія купити дійсно цінну річ, а не ширвжиток, який через тиждень зіпсується.

Схожі статті: