Краплі Бебинос для новонароджених: інструкція, протипоказання

Краплі Бебинос для новонароджених: інструкція, протипоказання

Досвідчені матусі знають, як може мучитися дитина в перший рік свого життя. У маленьких крихіток система травлення знаходиться в процесі розвитку, тому при адаптації у них постійно болить животик. Для того щоб не дивитися на цей досить болісний процес, що батьки вважають за краще вдаватися до допомоги всіляких препаратів. Одним з них є Бебинос для новонароджених, який може значно поліпшити самопочуття малюка.

Що це за препарат

Ліки Бебинос має заспокійливу, спазмолітичну та протизапальну дію, воно благотворно діє на травний тракт малюка. Прекрасний помічник у боротьбі з коліками і спазмами у дитини. Препарат включає в себе корисні компоненти безпечні – ромашка, фенхель і коріандр. Педіатри досить часто виписують Бебинос дітям, оскільки у ньому не міститься різних барвників і допоміжних хімічних речовин.

до Речі, це ліки є спиртовою настоянкою вище описаних трав, екстрактом. Однак вміст етанолу в препараті настільки незначне, що його можна сміливо давати дітям з перших днів їх життя.

Склад

Препарат Бебинос складається з таких компонентів:

  • екстракт ромашки;
  • екстракт коріандру;
  • екстракт фенхелю;
  • етиловий спирт.

Не варто лякатися при вигляді спирту. Його кількість в препараті матиме лише позитивний вплив на дитину і жодним чином йому не зашкодить.

Краплі Бебинос для новонароджених: інструкція, протипоказання

Інструкція

Препарат випускається у формі пляшки з темного скла. Також в упаковці є дозатор. Перед застосуванням ліки слід гарненько збовтати, оскільки на денці пляшки утворюється осад. Давати Бебинос потрібно три рази в день. Краплі потрібно відраховувати таким чином: 3-6 крапель слід давати малюкам до року, доза з 6-10 крапель розрахована на більш дорослих дітей.

Необхідну кількість ліків потрібно обов'язково розвести з водою. Інструкція чітко прописує, що для діток, яким ще не виконався рік, слід розбавляти препарат в 20-40 мл водички, більш старшим – в столовій ложці.

Протипоказання

Протипоказань по препарату практично немає, він безпечний. Проте слід врахувати, що іноді у новонародженого може бути індивідуальна непереносимість до якого-небудь компоненту, тому в перший раз необхідно давати засіб з обережністю.

Варто відзначити, що екстракт ромашки, що міститься в препараті, сам по собі має протиалергічну дію, ніж надає благотворну дію і знижує індивідуальну чутливість малюка до Бебиносу. Побічних дій при застосуванні препарату не виявлено.

Слід пам'ятати, що Бебинос не варто самостійно «виписувати» своїй дитині. Якщо у вашого малюка почалися коліки, слід проконсультуватися з лікарем, який визначить найбільш оптимальну дозу препарату.

Краплі Бебинос для новонароджених: інструкція, протипоказання При кольках немовлята зазвичай плачуть, оскільки це дуже хворобливий процес

Краплі Бебинос рекомендується зберігати при кімнатній температурі, в недоступному для сонячних променів місці. Термін придатності препарату становить 3 роки і 6 місяців. Після роздрукування флакона його слід вжити протягом одного року.

Вартість препарату

Бебинос широко поширений, і він є на прилавку практично в будь-якій аптеці. Що важливо, ціна препарату становить не більше 200 рублів. Мабуть, саме його дешевизна і доступність відіграє значну роль у популярності.

При бажанні можна придбати ліки і за допомогою інтернет магазинів. Однак при виборі варто звертати увагу на солідні ресурси, успішно зарекомендували себе. Таким чином, ви зможете уникнути підробки.

Відгуки батьків

У своїх думках про препарат батьки стойко розділилися на 2 протилежні табори. Частина з них категорично проти препарату, оскільки до складу входить етанол. Вони аргументують свою позицію тим, що не можна давати спирт дитині, оскільки це негативно вплине на ніжну слизову новонародженого, більш того, у дитини може розвинутися алкогольне пристрасть. Однак інструкція по застосуванню чітко визначає, що Бебинос слід розбавляти з водою, а люди, що мають відношення до медицини, знають, що в таких кількостях етанол не те, що безпечний, але і корисний для малюка.

Друга група батьків, навпаки, рекомендує вживання Бебиноса для новонароджених. Це люди, які реально побачили благотворну дію препарату на своїх дітях. Вони підтверджують, що Бебинос дійсно приносить користь і допомагає припинити спучування і газоутворення у новонароджених.

Відео про кольках у немовлят:

Відгуки лікарів

Педіатри та неонатологи відгукуються про ліки тільки в позитивному ключі. На практиці багато разів була доведена користь препарату Бебинос. Крім того, при випадковому передозуванні ніяких негативних наслідків не було виявлено, про це свідчить і інструкція до препарату.

Ще Бебинос дуже люблять за те, що це повністю натуральний ліки, адже в його складі містяться корисні трави, без будь-яких штучних добавок. Компоненти прекрасно доповнюють один одного і чудово підсилюють потрібний ефект.

Краплі Бебинос можна абсолютно спокійно давати новонародженим, оскільки відсутність хімії та якісне поєднання трав принесе лише користь – припиняться коліки, зменшиться газоутворення, внаслідок чого адаптація маленького чоловічка до нової їжі буде відбуватися набагато спокійніше для малюка і його батьків.

Нам дуже цікавий ваш досвід – чекаємо ваших відгуків в коментарях до цієї статті!

Схожі статті: