Конверт для новонародженого своїми руками: як зробити викрійку і зшити його

Конверт для новонародженого своїми руками: як зробити викрійку і зшити його Зміст:
  • Яким повинен бути дитячий конверт
  • Чого робити не варто
  • Як зшити конверт для новонародженого своїми руками
  • В'язаний спицями конверт для новонародженого
  • Як зв'язати ковдру на виписку гачком
Чекаючи малюка, можна спробувати себе в рукоділлі і приготувати дещо з приданого самостійно. Як зробити конверт для новонародженого своїми руками? Насправді це не так вже й складно! Уважно вивчивши поради у статті, можна з упевненістю приступати до роботи. Все обов'язково вийде!

Яким повинен бути дитячий конверт

Приступаючи до роботи, треба подумати, а який саме конвертик потрібен малюкові. Якщо виписка з пологового будинку і перші місяці життя припадуть на літні місяці, то можна зробити легкий літній конверт-мішок, пов'язаний з тонкої пряжі або зшити з флісу без підкладки. У тому разі, коли на вулиці вже помітно холодає, потрібно більше тепла і грунтовна річ, утеплена синтепоном або пов'язана з товстої пряжі з додатковою підкладкою.

Також потрібно пам'ятати, що конверт для новонародженого – це верхній одяг, тому він не повинен бути вузьким і тісним. Це слід враховувати, роблячи викрійку для майбутнього виробу.

Велика увага варто приділити матеріалів. Для малюка найкраще вибирати якісну м'яку пряжу з мінімальним вмістом акрилу. Якщо виріб шиється з тканини, то зовнішня тканина може бути будь-який, але внутрішня підкладка повинна бути з натуральної бавовни або м'якого і ніжного флісу, приємного для шкіри малюка.

Не варто надмірно зловживати декором. Це як раз той випадок, коли краще менше. Велика кількість намистин, стразів, блискіток і іншого, можливо, красиво виглядає, але не дуже практично в плані використання. В якості прикрас можна використовувати гладкі аплікації, вишивки, стрічки або шнурки для затягування капюшона.

Схожі статті: