Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії)

Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії) Зміст:
 • Діти як культ
 • Вибираємо марку
 • Плюси і мінуси підгузників з Японії
 • Визначаємося з розміром
 • Ваш вибір
Японські товари різних категорій все більше підкорюють серця наших співвітчизників, і ось вже перевірені часом марки підгузників ми спішно міняємо на японські, виробники яких обіцяють високу якість і безпеку для новонароджених. Чи це Так? Давайте розбиратися.

Діти як культ

Для початку варто відзначити, що японці особливим чином ставляться до своїх дітей. Вони їх обожнюють і десь навіть обожнюють. Тому продукція для малюків найякісніша. І в першу чергу це відноситься до підгузків. Вони нескінченно удосконалюються, при їх виготовленні використовуються новітні технології та наукові розробки. Памперс — це не просто якийсь предмет дитячого туалету. Це об'єкт пильної уваги японських вчених, які поставили собі за мету захистити здоров'я маленького чоловічка.

Вибираємо марку

найвідоміші і ходові марки японських памперсів для новонароджених:

 • Merries (виробник Kao),
 • GooN (вироб-ль Daі Paper Corporation),
 • Doremi (вироб-ль Nepia)
 • Moony (вир-ль Unicharm).

Давайте подивимося, які з цих памперсів найкращі.

Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії) Якщо виникло бажання спробувати японські підгузники, то починати рекомендується з марки Merries. Ці підгузники за численними відгуками визнані найбільш безпроблемними.

Merries (Преміум клас)

Мабуть, це найбільш популярні підгузки в нашій країні. Незважаючи на те, що вони відносяться до класу Преміум, їх ціна відповідає середньоринковому.

Для порівняння: Merries (до 5 кг, 90 шт.) коштують в середньому 1300-1500 руб., Pampers Premium Care (2-5 кг, 94 шт.) – 1200 руб. (цінники в різних магазинах можуть відрізнятися).

Безперечно, ці підгузники найбільш безпечні з усіх. Але їх переваги на цьому не закачуються.

 • Повітропроникність. Матеріали для памперсів Меррис такої ж високої якості, як і ті, які використовуються при виготовленні білизни. Вони пропускають повітря або «дихають», що дозволяє захистити шкіру малюка від попрілостей і подразнень. Природно, малюк в таких підгузниках буде відчувати себе сухим і задоволеним.
 • Фіксація. Merrіes забезпечені надійними фіксаторами, тому вони не спадуть з пустотливого і рухомого дитини. Але при цьому вони не перетискають ніжну шкіру і не сковують рухи.
 • Не прилипають. Коли ніжна шкіра стикається з сечею або калом, із-за дії бактерій на неї нерідко виникають почервоніння і роздратування. Завдяки рельєфній хвилястою поверхні, тільки половина підгузника входить в контакт з шкірою дитини. Таке точкове зіткнення гарантує сухість і комфорт.
 • Не протікають. Унікальна пориста поверхня памперса ефективно блокує виділення дитини, при цьому залишаючись сухою. Міняти підгузник слід після того, як спеціальний індикатор змінить колір.
Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії)

GooN

Японські підгузники GooN за якістю не гірше вищеописаних Меррис, а вартість їх трохи нижче. Вони виготовлені з екологічно чистих матеріалів, основу яких складає бавовна. Це робить їх м'якими та комфортними. Вони теж «дихають» і чудово вбирають вологу.

Розрізняють 3 види підгузників марки Goon: клас стандарт, клас люкс, клас Premium.

Підгузники класу стандарт (GOON Supreme) – це самий бюджетний варіант. Однак статус "економ-класу" не робить їх поганими. Вони також створюються з екологічних і безпечних матеріалів на основі бавовни. Хіба що бавовна цей по якості нижче, ніж у памперсів класу Premium і Premium White. Щоб зробити цю лінійку більш дешевою, виробники заощадили на фарбах. На підгузниках майже нічого не намальовано.

Підгузники Преміум-класу – це дивно тонкі і м'які памперси, враховують різні вікові періоди малюка. Підходять для чутливої шкіри, просочені вітаміном Е. Здатні нівелювати неприємні запахи. Наповнювач з целюлози і абсорбуючих кульок надійно вбирає вологу і м'який стілець, а рельєфна з борозенками поверхню ефективно все це утримує.

Підгузники класу люкс (Goon Premium White) – продукція найвищої якості, створена за інноваційним розробкам. Ці памперси володіють особливими перевагами: верхній шар сильніше просочений вітаміном Е, поверхню м'якше майже в два рази, складочки, облягаючі ніжки малюка, ще ніжніше.

Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії) Якість підгузників Гун не поступається його японським побратимам. До того ж, тут є з чого вибирати: памперси класу Стандарт, Преміум і Люкс.

Moony

Ці японські підгузники найдорожчі з тих, що випускаються в Японії. Однак їх і вважають найкращими.

Основні переваги підгузників Муні (об'єднують всі розміри):

 • тонкі, що дозволяє їм виглядати акуратно під одягом і не випирати;
 • ребристий внутрішній шар, який мінімізує контакт матеріалу з шкірою дитини, а значить ризик появи роздратування знижується;
 • гумка на «штанинке» м'яка, не тисне ніжки новонароджених;
 • в підгузку Moony малюк може перебувати до 10 годин, залишаючись в повному комфорті;
 • відмінна повітропроникність;
 • відсутність запаху;
 • зручні безшумні липучки;
 • не розбухають, волога абсорбується рівномірно, не перетворюючись в грудки.
Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії) Moony – найдорожчі памперси, але зате самі якісні, мають цілу масу достоїнств і переваг.

Doremi

Підгузники Doremi володіють всіма тими ж особливостями і перевагами, що й описані вище марки. Але є і пара відмінностей:

 • В них присутня евкаліпт, а якщо точніше, то їх виготовляють з евкаліптового дерева, екстракт з якого протистоїть появі неприємних запахів. Сеча містить таку речовину, як уреаза, яке має властивість розкладатися і утворювати знайомий всім запах аміаку. Евкаліпт «затримує» цей процес розкладання, тому що запах не з'являється.
 • Виробник в одному підгузку розділив наповнювач на той, що «приймає» кал і той, що вбирає сечу (в інших підгузниках різні абсорбенти просто перемішані). На його думку, такий поділ наповнювачів не дає випорожнень перемішуватися і утворювати рідку суміш, яка буде дратувати шкіру немовляти.
Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії) Doremi відрізняються від інших марок тим, що їх виробляють з евкаліптового дерева, яке затримує неприємні запахи.

Це був огляд найвідоміших марок памперсів від японських виробників. А тепер давайте розглянемо, що об'єднує всі японські памперси.

Плюси і мінуси підгузників з Японії

Плюси

 • Не протікають. Це досягається за рахунок спеціального абсорбуючого шару, вбирають вологу, і продуманої поверхні внутрішнього шару, не випускає цю саму вологу. А спеціальна м'яка оборочка в області паху сприяє більш щільного прилягання підгузника.
 • Всі підгузники японського виробництва мають індикатор наповнюваності у вигляді смужок, які змінюють колір з жовтого на синій.
 • Всі памперси мають надійні фіксатори, що не дає їм збиватися і сповзати. Навіть при великій активності дитини підгузник буде сидіти як влиті.
 • Під усіма перерахованими марками японці випускають трусики-підгузки. Через анатомічних особливостей їх виробляють для дівчаток і для хлопчиків окремо. Вони відрізняються різним розташуванням поглинаючого шару (у хлопчиків "посилена" передня зона, у дівчаток – нижня).

Мінуси

Радимо почитати:Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії)Скільки разів у добу міняти памперс новонародженому?

При всій перфектности японських памперсів, є у них і мінуси:

 • Ціна. Незважаючи на те, що вартість японських підгузників знизилася за останній час, назвати їх дешевими не повернеться язик. Та й японці, ревно оберігають здоров'я своїх дітей, не бажають нічого міняти в їх виробництві.
 • Різні ринки. Японія випускає підгузники «для себе» (внутрішній ринок) і на експорт (зовнішній ринок). Якість цих двох видів товарів різний. Краще брати ті підгузники, які створюються для внутрішнього споживання Японії. Якість решти не на висоті. Як їх відрізнити? Памперси «для себе» оформлені написами на японській мові, тому вони забезпечені переказними стікерами. Упаковки англійською мовою (чи російською) — це товар для зовнішніх ринків.
 • І ще один мінус — японські памперси часто «маломерят». У цьому випадку рекомендується купувати їх на розмір більше.

Визначаємося з розміром

Головний критерій, на який рекомендують спиратися виробники, — це вага дитини (розмір приблизно визначається за вагою і пишеться на упаковці). Але тут важливо розуміти, що це все приблизно, адже кожен малюк індивідуальний. При одному і тому ж вазі діти можуть мати різний зріст, об'єм талії, ніжок і т. д. І пісяють все по-різному: хтось більше, хтось менше. Так що вибирати доведеться «методом проб і помилок», з урахуванням особливостей новонародженого.

Японські памперси для новонароджених (підгузники з Японії) Розмір необхідно вибирати, відштовхуючись від ваги дитини.

Коли розмір підібраний неправильно:

 • Якщо памперс бовтається, намагається з'їхати, протікає, вам потрібен розмір менше.
 • Якщо підгузник здавлює ніжки, залишаючи червоні сліди від гумки, липучка ледве сходиться на животику малюка, верхній край памперса нижче пупка, вам потрібен розмір більше.

Ваш вибір

Всі японські підгузники для новонароджених володіють відмінною якістю, але кожна марка — своїми характерними особливостями. Що підійде конкретно вам, сказати складно. Тому багато бувалі батьки рекомендують протестувати різні марки. Так, це деяка втрата грошей, але зате ви зможете знайти «свій» варіант, тобто те, що підійде попці вашої дитини. А суха попка — задоволений малюк!

Схожі статті: