Який одяг потрібна новонародженому: восени, влітку і взимку, немовляті в пологовий будинок

Який одяг потрібна новонародженому: восени, влітку і взимку, немовляті в пологовий будинок Зміст:
  • Якою має бути одяг малюка
  • Критерії вибору
  • На перший час
  • Вибираємо зручний одяг для новонародженого
  • Розмір
  • Варто купувати дорогий брендовий одяг?
  • Поради по догляду за одягом для новонароджених
  • Висновок
Купуючи одяг для новонародженого, батьки часто орієнтуються на красу, модність, вартість та інші параметри. Побачивши в магазині милу дрібничку, іноді не тільки майбутня мама, але і досвідчена бабуся губиться і не може вирішити, які одягу потрібні новонародженому в першу чергу. Вони можуть зупинити вибір не на потрібної речі, а на яскравій, не дуже практичною. Буває, що малюк виростає, а купівля так і не знадобилася.

Пам'ятайте, що одяг покликана захищати дитину від холоду, дощу або сонячних променів, не приносити шкоди. Скільки одягу потрібно, що купувати для дівчинки, для хлопчика, продумайте до приходу в магазин (наприклад, склавши список), інакше від великої кількості речей ви будете не в змозі контролювати покупки.

Якою має бути одяг малюка

Достаток одягу для малюків часто призводить батьків у глухий кут. Одні вважають, що модний одяг по-особливому виділить їх малюка, інші, навпаки, стануть купувати речі дешевше, адже дитина так швидко зростає. Навіщо витрачати зайві гроші? Так якою має бути одяг для дітей?

Красива

Важливий параметр, який змушує нас вибирати певну річ, — це краса. Безсумнівно, гарний одяг — це плюс, це говорить про те, що виробник піклується про дизайн і естетики. Але гнатися лише за красою не слід, часто вона буває оманливою, навіть небезпечною. Наприклад, яскраві кольори можуть говорити про барвники, які часто викликають алергію на шкірі. Бережіть здоров'я вашого малюка, звертайте увагу насамперед на якість, а краса сприймайте як приємний бонус.

Стильна

Що стосується стильних дизайнерських штучок для дітей, то тут, як мінімум, існує дві точки зору. Деякі буквально «вмирають» від одного тільки виду однорічного хлопчика в краватці як у дорослого чоловіка або дівчинки в сукні принцеси, а інші хитають головами у впевненості, що стильний одяг — це те, що абсолютно не потрібно крихтам, адже їх мами ніколи не дозволять їм покопатися в таких нарядах в пісочниці або пограти в догонялки в саду.

Матеріал

Обов'язково виникне питання про матеріал, з якого зшита та чи інша річ. Одяг малюків брудниться швидко, вам доведеться її нескінченно прати. Природно, тільки якісні тканини витримають таке навантаження, і річ не втратить вигляд раніше часу.

Вам самим вирішувати, на які нюанси спиратися при виборі, але на питання, яку купувати одяг, є тільки одна відповідь: слід робити акцент на те, що зручно, гігроскопічне, гіпоалергенна і безпечно для карапуза.

Схожі статті: