Галстена для новонароджених: як давати при жовтяниці, інструкція та відгуки

Галстена для новонароджених: як давати при жовтяниці, інструкція та відгуки Зміст:
  • Галстена для новонароджених
  • Галстена: відгуки
Народження немовляти — хвилюючий момент. Матуся довго мучилася на пологовому столі, і ось він, її крихта, вже лежить у неї на животику і попискує. Немає більш яскравих емоцій в житті, ніж ці хвилини з щойно народженим малям. І здається, що радості немає меж... Але все може затьмарити неприємний симптом, який відомий в народі як «жовтянка» або жовтяниця новонароджених.

Якщо лікар діагностував вашій дитині жовтяницю, то з великою ймовірністю він призначить вам такі ліки, як Галстена. Однак незважаючи на те, що галстена для новонароджених — препарат, який призначається з перших днів життя, часто у батьків виникають сумніви у доцільності його застосування. Дійсно варто його приймати для усунення даної проблеми?

Галстена для новонароджених

На жаль, є такі недуги, які вимагають прийому ліків. Іноді серйозних ліків, аж до антибіотиків. Однак поспішаємо вас заспокоїти: Галстена не є небезпечним медикаментом. Більш того, це натуральне фіто-гомеопатичний засіб, має гепатопротекторні властивості.

Незважаючи на те, що гомеопатія сьогодні сприймається багатьма скептично, Галстена досить ефективна, тому її широко прописують хворим будь-якого віку.

Галстена для новонароджених: як давати при жовтяниці, інструкція та відгуки Галстена — безпечний натуральний гомеопатичний препарат, що підходить дітям з перших днів життя. Ефективний при жовтяниці новонароджених

Склад препарату

Препарат є безпечним (у тому числі для немовлят) завдяки своєму комбінованого складу.

У краплі входять: розторопша плямиста, кульбаба лікарська і чистотіл великий, також там міститься фосфор, сульфат натрію і етиловий спирт.

В таблетки для розсмоктування, крім вищезазначеного складу, ще входять допоміжні речовини: лактоза моногідрат, магнію стеарат і крохмаль картопляний.

Показання до застосування

Галстена, як було вже сказано вище, — це гепатопротектор, тобто препарат, що застосовується для лікування печінки та відновлення її пошкоджених клітин, для забезпечення нормальної роботи підшлункової залози і жовчного міхура.

Галстена ефективна при хронічному і гострому гепатиті, гепатозах, холециститі, хронічному панкреатиті. Призначають ліки і в тому випадку, якщо хворий лікується препаратами, які негативно впливають на роботу печінки. Рекомендується приймати Галстену при алкогольних отруєннях та інтоксикаціях.

У педіатричній практиці Галстена — незамінний засіб від жовтяниці, за допомогою якого можна знизити підвищений білірубін у крові немовляти, усунути інтоксикацію. Галстену для новонароджених безбоязно можна приймати з перших днів життя. Як пишуть самі виробники, у неї практично немає побічних дій. Хоча ніколи не можна виключати індивідуальну непереносимість на певні компоненти (на ту ж розторопшу, наприклад).

Галстена для новонароджених: як давати при жовтяниці, інструкція та відгуки

Навіщо призначають Галстену при желтушке?

У новонароджених дуже часто виникає стан, який називається «фізіологічна жовтяниця новонароджених». Її викликає зайвий білірубін у крові, який, у свою чергу, утворюється при розпаді еритроцитів. У немовляти еритроцити розпадаються, а печінка ще не зріла і не може обробляти продукти розпаду. В результаті, шкіра і слизові малюка жовтіють. Фізіологічна жовтяниця — явище нормальне у немовлят, що виникає із-за незрілості систем життєзабезпечення, і може пройти самостійно протягом 10-14 днів.

Але бувають і інші ситуації. Коли малюк недоношених, під час пологів відчував брак кисню — гіпоксію, тоді підвищення білірубіну пов'язано з патологією, яка нерідко призводить до ураження кори головного мозку (білірубінової енцефалопатії). У цьому випадку можуть бути неприємні наслідки, які допоможе уникнути Галстена.

Інструкція по застосуванню

Радимо почитати:Галстена для новонароджених: як давати при жовтяниці, інструкція та відгукиДля чого призначають Фенистил новонародженим?

З двох можливих форм, у вигляді яких випускається Галстена (краплі і таблетки), грудній дитині краще давати краплі. Таблетки даються дітям старше п'яти років, їх розчиняють в кип'яченій воді.

Що стосується дозування, то тут необхідно орієнтуватися на думку фахівця, який призначив це ліки. Багато що залежить від стану малюка і ступеня ураження органів.

Класична схема застосування препарату наступна: розчинити 1 краплю засобу в 1 ч. л. кип'яченої води (або в сцеженном грудному молоці). Приймати ліки слід між годуваннями, але не більше 3-х разів на добу.

У деяких випадках лікар може прописати новонародженому 2 краплі 3 рази на день, якщо стан здоров'я дитини цього потребує.

Інструкція також містить рекомендацію, що бажано дотримуватися наступного часового проміжку: приймати препарат за півгодини-годину до їди або через годину після прикладання до грудей. Якщо так не виходить, і апетит «диктує» малюкові свої правила, то приймайте Галстену просто в перервах між годуваннями.

Тривалість прийому ліків також визначається лікарем. Галстена може прийматися досить тривалий період часу — до 3 місяців і довше.

Галстена для новонароджених: як давати при жовтяниці, інструкція та відгуки Для досягнення позитивної динаміки у лікуванні немовляті достатньо 1 краплі кошти на чайну ложку води або грудного молока, що приймається 3 рази на день протягом того періоду, який позначить лікар

Галстена: відгуки

Відповідаючи на поставлене вище питання, ефективна Галстена і чи варто її призначати новонародженим при жовтяниці, не можна не враховувати думку і досвід тих батьків, які вже спробували це ліки в дії.

Більшість популярних сайтів, де люди діляться своїм досвідом, насичені позитивними відгуками щодо Галстены. Навіть ті батьки, які завжди вважали, що «немає нічого краще сонячних ванн і настоїв трав», з подивом пишуть про ефективність «цього гомеопатичного засобу».

«Я довірила дитини цього препарату і дуже цьому рада», «Галстена «підняла» мого малюка за 15 днів. Інакше нам світили б крапельниці», «Ефект від Галстены стало видно вже через пару днів. Шкіра посвітлішала, стала менш жовта», «Галстену виписали нам від жовтяниці. Я не дуже вірила в те, що вона допоможе, так як не фанат гомеопатії, але, на подив, проблема була вирішена дуже швидко» і т. д.

Усі ці відгуки говорять про те, що препарат працює. Але ложка дьогтю є і в цій бочці з медом. Більшість людей відзначили неприємний гіркуватий смак ліки і високу ціну, деякі — слабовиражений ефект.

Ще один мінус — наявність у складі спирту. Цей момент особливо насторожує батьків новонароджених дітей. З цього приводу лікарі відповідають, що в 1 краплі доза алкоголю микроскопична, але якщо є сумніви, то спирт можна виварити», капнувши ліки на гарячу ложку.

Отже, Галстена — сучасний препарат, який дійсно допомагає, не має побічних ефектів і протипоказань. У педіатрії він вважається кращим у своєму роді. Але якщо у вас є проти нього упередження, вам слід порадитися зі своїм лікарем щодо того, який аналог він вам може запропонувати.

Схожі статті: