Дитяча косметика для новонароджених: яку краще вибрати + відгуки

- Робимо правильний вибір
- Еко-маркування
- Косметичні засоби для новонароджених
- Виробники, яким можна довіряти
- Шукайте свій засіб
Недосвідчені матусі можуть загубитися у розмаїтті засобів для малюків і накупити багато зайвого, а то і зовсім неполезного. Перед тим, як потурбуватися покупкою дитячої косметики для новонароджених, необхідно ознайомитися з критеріями вибору.
Робимо правильний вибір
Яку косметику купити для маляти? Питання дуже відповідальний, адже мова йде про здоров'я маленького чоловічка. Тому не тицяємо пальцем в небо, а вивчаємо важливі моменти вибору.
Вороги якісної косметики
- барвники;
- силікони;
- тваринні жири;
- вазелін, парафін – продукти нафтоперероблення;
- парабени (хоча їх шкідливість поки не доведена, краще вибирати засоби з позначкою paraben free);
- сульфати SLS і SLES – ці Пави треба уникати;
- якщо косметика для новонароджених у своєму складі має такі речовини, як silicone (силікони), formaldehyde (формальдегіди), sulfate (сульфати) і різні сполуки з ними, то її купувати не варто.
Важливі вимоги до дитячої косметики:
- Компоненти повинні бути натуральні, гіпоалергенні, нетоксичні.
- На упаковці повинен бути надрукований повний склад компонентів, що входять до косметичний засіб.
- Продукт повинен мати сертифікат якості.

Еко-маркування
Не кожна мама може дозволити собі ретельно вивчити склади різних косметичних засобів, проаналізувати тонни рекомендацій та прочитати відгуки від інших батьків. Це вимагає великих витрат часу. Найпростіший вихід — купити сертифікований продукт. Якщо продукт сертифікований, то ви знайдете на упаковці наступні маркування:
- ECOCERT: в продукції 100% відсутні які-небудь шкідливі речовини (барвники, силікони, емульгуючі речовини, мінеральні масла, віддушки, жирні спирти, пропіленгліколь та ін).
- BDIH: продукція з цим знаком якості виготовляється без ГМО, немає в ній продуктів нафтопереробки, ароматизаторів, барвників, компонентів тваринного походження можна виявити тільки бджолиний віск.
- ICEA: продукція з цим сертифікатом жорстко застандартизирована. Всі інгредієнти в косметиці екологічні, до всіх певні вимоги, в складі немає заборонених і шкідливих компонентів.
- COSMOS (COSMetic Organic Standard) включає в себе кілька інших значних схем європейської сертифікації і об'єднує їх у єдиний стандарт, який, до речі, є найбільш жорстким стосовно якості косметики. Тут розрізняють 2 рівня сертифікації: ORGANIC і NATURAL. На упаковці при цьому буде стояти лейбл первинної сертифікації (наприклад, BDIH або ICEA).
- NATRUE: цей знак на упаковці говорить про те, що косметика гарантовано натуральна.
Схожі статті:
-
Яке ковдру для новонароджених краще вибрати (байкова, конверт, клаптева)
Зміст: Яке ковдру вибрати Розмір ковдри Купуючи придане для новонародженого, потрібно внести в список дитяче ковдру, причому не одне, а кілька. Кількість і якість ковдр для грудного малюка залежи...
-
Шкарпетки для новонароджених: як вибрати розмір і якісні шкарпетки
Зміст: Чому треба утеплювати ніжки Яким вимогам повинні відповідати шкарпетки Поява маляти на світ – завжди довгоочікувана подія. Багато батьки не погоджуються самостійно закуповувати одяг, поки...
-
Який матрац краще вибрати для новонародженого в ліжечко
Зміст: Особливості скелета новонародженого Вимоги до матраців Пружинні і безпружинні вироби Вибір матеріалу наповнювача Як підібрати розмір Додаткові аксесуари Коли в будинку з'являється дитина,...
-
Автомобільне крісло для новонароджених (автокрісло): які краще вибрати
Зміст: Особливості дитячих автокрісел Для якого віку? Автокрісла групи 0 та 0+: в чому різниця? Вибір автокрісла Характеристики автокрісла Топові автокрісла Конверт в автокрісло Сучасна сім'я не...
-
Пральний порошок для новонароджених: яким краще прати речі + відгуки
Зміст: Яке повинно бути пральний засіб для дитини? Правила прання дитячої Які порошки вважаються найкращими? Відгуки батьків Пральних порошків для новонароджених сьогодні багато, тому багато бать...