Втрата привабливості після пологів

Втрата привабливості після пологів

Перші дні, проведені з новонародженим малюком - воістину найщасливіші для будь-якої жінки. Однак не варто з фанатизмом віддаватися лише турбот про дитину, пам'ятайте, що ваше здоров'я також потребує підвищеної уваги. Зверніть увагу на себе, втрата привабливості після пологів очевидна. В'ялий живіт, обвисла шкіра, змінилася груди, а стегна значно додали в обсязі.

У період вагітності ви намагалися зберегти фігуру, тепер важливо повернути сили і відновити фігуру після пологів і досить складного періоду виношування.

Як повернути привабливість після пологів

Щоб повернути допологову привабливість і підтримати себе у відмінній формі, вам потрібно регулярно виконувати нескладну гімнастику. Ці комплекси вправ розроблені спеціально для жінок, які нещодавно стали матусями. Крім того, необхідно дотримувати правильний режим дня і харчування. Пам'ятайте, що режим дня новонародженого істотно відрізняється.

Здорове харчування для дитини так само важлива, як і для мами. Намагайтеся виключити з свого раціону і меню малюка всі продукти, здатні заподіяти шкоду здоров'ю: копченості, гостре, смажене, жирне і т. д.

Зміцнюючи м'язи, ви зробите свою фігуру підтягнутою і стрункою. Особливу увагу потрібно приділяти м'язів тазового дна. Адже в перший час ослаблені органи малого тазу, крім того, у них значно знижений потік крові. Для відновлення працездатності цих органів і розширення кровоносних судин вам необхідні вправи, що дають навантаження на черевний прес, м'язи тазу і спини.

При складанні свого щоденного графіка пам'ятайте, що сама найбільша активність у людини спостерігають у проміжках між 10 і 12 годинами і між 16 і 19 годинами. Саме в ці проміжки краще всього виконувати комплекс вправ. Щоб тренування були результативними, заняття повинні продовжуватися мінімум 20 хвилин. Ідеальний варіант - робити два тренування в день, кожна по 25-30 хвилин.

Складаючи для себе список вправ для відновлення привабливості після пологів, вибирайте ті, які вам найбільше подобаються, так ви зможете отримати море задоволення від самого тренування, а отже довгоочікуваний результат ви отримаєте скоро.

Якщо ви не годуєте дитину грудним молоком, то не забувайте виконувати вправи для красивої грудей. А якщо ваша попа стала обвислій робіть вправи для сідниць. Для приведення в порядок м'язів статевої сфери застосовуйте методику вумбилдинга.

Комплекс вправ для гарної фігури

Ледь прокинувшись, потягніться, відчуйте кожну м'яз і приступайте до ранкової зарядки.

Вправа №1 Місток

Лежачи на підлозі, згинайте в колінах ноги, ноги розставте на ширину плечей, зігніть руки і з'єднайте на потилиці. Для початку 3 рази прогніться в попереку, після чого опуститеся вниз. Намагайтеся довести кількість повторень до 30 разів. Виконуйте вправу енергійно.

Вправа №2 Перевороти

Становище як в 1-м вправі, ноги витягніть, підніміть руки вгору. Не поспішаючи перевертайтесь на лівий бік, потім на правий. Повторіть 5 разів.

Вправа №3 Легке дихання

Ляжте на спину, на вдиху широко розведіть руки, видихаючи, поверніться на початкову. Повторіть 4 рази.

Вправа №4 Красиві ноги

лежачи На спині, на вдиху подымайте пряму праву ногу, опустіть її на видиху. Робіть так по 6 разів на кожну ногу. Потім, не змінюючи положення, підніміть обидві ноги, не збиваючи при цьому дихання 4 рази.

Вправа №5 Розлючена кішка

Стоячи на четвереньках, втягуйте живіт, промежину на вдиху, затримайтеся на 4 секунди, на видиху розслабтеся. Повторіть 6 разів.

Вправа №6 Вітання

Станьте на коліна, на вдиху широко розведіть руки, злегка розігнувши корпус. На видиху опустіть руки. Повторіть 4 рази.

Вправа №7 Балерина

Стоячи обличчям до стільця, візьміть його за спинку руками, на видиху присядьте, стиснувши коліна, потім випрямляйте ноги. Повторіть 5 разів.

Вправа №8 Прагнемо вгору

Стоячи обличчям до стільця, обіпріться руками на його спинку. З'єднайте п'яти, носки максимально розведіть, підніміться на носочки, втягнувши промежину, замріть на 4 секунди і поверніться у вихідну позицію. Намагайтеся не затримувати дихання і не нахиляти корпус вперед. Повторіть 8 разів.

Знаючи про те, як повернути привабливість після пологів і приділяючи увагу своєму здоров'ю і красі, ви тим самим допомагаєте, і про дитину. Адже кожній дитині потрібна щаслива, здорова і красива мама!

Схожі статті:

 • Як швидко прибрати живіт після пологів

  Ну ось ніби і все позаду, всі ваші муки і страждання закінчилися з народженням дитини. Прийшов момент великого щастя – у вас з'явився малюк. Але перші радісні моменти можуть бути затьмарені, варт...

 • Що можна їсти після дієти

  Будь-хто, хто намагався худнути, переконався, як важко не зірватися після дієти на шкідливу калорійну їжу, а після схуднення застосовувати свої знання і знати, що можна їсти після дієти, щоб знов...

 • Після 6 не їсти

  Скільки разів зарікалася, що починаючи з завтрашнього дня після 6 не їсти? Ну якщо тільки скляночку кефіру. І твердо терпіть до ... восьми годин. А потім напад голоду стає таким нестерпним, що вс...

 • Встигнути до пологів

  Дев'ять місяців... як це багато здається на перший погляд. І який довгий і нелегкий шлях треба пройти, щоб побачити своє довгоочікуване диво. Але в метушні токсикозів, нескінченних аналізів, пошу...

 • Лікування нігтів після нарощування

  хоч би Якою красою не мали нігті після нарощування, періодично їм потрібен відпочинок, і кілька разів за рік їм потрібне відновлення і лікування. Нігтьова пластинка, подпиленная при нарощуванні с...