Вправи для внутрішньої поверхні стегна

Вправи для внутрішньої поверхні стегна

М'язи внутрішньої частини стегна часто підносять жінкам неприємні сюрпризи. Навіть якщо ви постійно тренуєтеся в спортзалі, ведете здоровий спосіб життя, щодня ходите пішки на роботу і харчуєтеся правильно, по годинах це зовсім не гарантує, що вас мине проблема в'ялості підступних м'язів. Займаючись фітнесом багато жінок забувають виконувати вправи для внутрішньої поверхні стегна, та марно.

Чому? Та тому що в нашій звичайному житті, наповненою десятком важливих справ, вони залишаються практично незадіяними. Прикро, чи не правда? Значить, без комплексу спеціальних вправ для стегон не обійтися. Щоб виконувати їх і підтримувати м'язи в тонусі не обов'язково ходити в тренажерний зал або записуватися на дорогі курси. Вам знадобиться лише трохи простору в квартирі і бажання день у день працювати зі своїм тілом.

Комплекс вправ для стегон

Розминка

Багато жінок незаслужено недооцінюють цей етап тренування, проходячи його занадто стрімко або зовсім відмовляючись від розігріву м'язів. Чим це може загрожувати? Травмами, розтягненнями, вивихами. Хіба цього ви чекали від програми занять? Постарайтеся не поспішати і детально, вдумливо опрацювати кожен м'яз тіла.

Розминка починається зверху – з кругових рухів головою, потім, поступово опускаючись, ви робите махи руками, обертаєте тулубом, разминаете коліна, стопи. Перед тим, як приступати до опрацювання внутрішніх м'язів стегон обов'язково походіть 3-5 хвилин на зовнішніх ребрах стоп. Потім спробуйте в такому положенні зробити бігові вправи, тільки в дуже повільному темпі. Піднімайте високо коліна, робіть захльост.

Вправи

Досить трьох ефективних вправ, які ви будете повторювати спочатку по 1 підходу (15 разів), потім – по 2-3, залежно від ваших можливостей.

Махи

Починайте тренування з махов - вони дуже ефективні. Лягайте на правий бік, опритесь на лікоть. Потім, згинаючи в коліні ліву ногу, поставте її перед правим стегном. Зробіть 15 махов, напружуючи ікру і старанно витягаючи носочок. Поверніться іншим боком і виконайте весь комплекс знову.

Ножиці

Сядьте, ноги перед собою, спираємося на руки ззаду. Підніміть ноги на 10 см над підлогою і постарайтеся розвести їх якомога ширше. Досягнувши межі, зафіксуйте положення секунд на 5, потім – знову зводите ноги. Повторіть вправу 15 разів.

Перекати

Розставте ноги поширше і по черзі робіть глибокі присідання на кожну ногу. Зробивши присед на ліву ногу, не встаючи перейдіть на праву. При цьому ліву ногу необхідно витягнути. Повторювати слід по 15 разів для кожної сторони.

Заминка

Після виконання комплексу ви повинні відчувати напругу м'язів стегон. Встаньте, сконцентруйтеся на своїх відчуттях, повільно зробіть дихальні вправи, потім потягніться як слід, скиньте напругу з ніг, потрусивши ними. У проміжках між елементами заняття ви можете пити воду – по одному маленькому глотку за один раз.

Ретельно полоскати рот і лише потім ковтайте рідина. Успіх кожної вправи буде визначатися не тим, скільки разів ви змогли їх зробити, а як виконали. Якщо повільно, акцентовано і м'яко, не ривками, то результат стане скоро помітний.

Схожі статті:

 • Для чого потрібні фізичні вправи

  Для збереження здоров'я необхідно постійно виконувати фізичні вправи. Незважаючи на це, в наш час більшість людей ведуть малорухомий спосіб життя, а це, як правило, сприяє ряду захворювань. Регул...

 • Найефективніші вправи для плоского живота

  Хто ж не мріє про струнку підтягнуту фігуру і пласкому животику? Сучасні еталони краси диктують нам певні параметри, яким багато хочуть відповідати. Серед них значаться здоровий, сяючий зовнішній...

 • Домашні вправи для грудей

  Не секрет: красиві груди - гордість жінки. Тому представниці прекрасної половини людства з особливою ретельністю доглядають за самою звабливої частиною свого тіла. Пропонуємо домашні вправи для г...

 • Вправи для сідниць будинку

  Сьогодні ознайомимося з вправами, які зроблять попу красивою. Для їх виконання нам не потрібно записуватися в спортзал, станемо виконувати вправи для сідниць будинку. Вправи не займуть дуже багат...

 • Вправи для дихання для дітей

  Навчання дітей принципам правильного дихання буде дуже корисно - зміцнить дитячу дихальну систему і надасть позитивний ефект на загальний стан здоров'я. Навчити дітей принципам правильного диханн...