Водна дієта на 7 днів

Водна дієта на 7 днів

кожного дня ми п'ємо воду для втамування спраги і навіть не замислюємося про те, що цим підтримуємо життєві процеси в організмі. Зараз ви дізнаєтеся щось, що змусить вас подивитися на цей рутинний процес під іншим ракурсом. Можливо, ви навіть зробите для себе несподіване і корисне відкриття, адже водна дієта на 7 днів – це ефективно, а головне – реально.

Нещодавно американські вчені завершили дослідження, метою яких було вивчення впливу води на метаболізм людини. Результати досліджень показали, що за допомогою води можна схуднути. На основі цих досліджень була розроблена спеціальна «водна дієта», яку ще можна назвати інструкцією про те, як схуднути за допомогою води. Цей спосіб схуднення цілком нешкідливий.

Принципи водної дієти

Якщо ви в очікуванні миттєвого результату без усяких зусиль, не кидаючись у крайнощі, і націлені на грамотне і результативне зниження ваги, вам обов'язково варто спробувати «водну дієту».

Дієта допоможе:

 • позбавити організм від зашлакованості
 • нормалізувати вагу
 • відновити тонус шкіри
 • отримати заряд бадьорості

Худнути за допомогою води ви будете 7 днів, при цьому харчування має бути низькокалорійним.

Ось ви встали, почистили зуби, вмилися, можливо навіть зробили ранкову зарядку. Час снідати. Не поспішайте робити омлет або жувати всухом'ятку бутерброд. Випийте склянку простої чистої води. Пийте воду повільно, маленькими ковтками. Якщо хочете можете додати для смаку трохи лимонного соку.

Яку воду пити для схуднення

Майте на увазі, що водопровідна вода містить різного роду домішки, а це не сприяє здоровому і правильному очищенню організму. Тому пийте відфільтровану або талу воду. Скільки потрібно випивати води? Це дуже індивідуально, тому однозначної відповіді немає.

Скільки пити води, щоб схуднути

Обсяг випивається води безпосередньо залежить від ваги: на 1 кг маси тіла – 40 мл води. Виходить в середньому 6-8 склянок води на добу.

Якщо ви захоплюєтеся спортом, працюєте з великим фізичним навантаженням або проживаєте в сухому жаркому кліматі, то обсяг випивається води повинна бути трохи більше.

Якщо ви вирішите вдатися до водної дієти, вам потрібно строго дотримуватися золотої середини і виконувати нескладні рекомендації, для яких вам знадобиться самодисципліна і годинник.

Рекомендації по прийому води

Пийте воду за півгодини до їжі.

В процесі їжі не пийте воду. Запиваючи їжу, ви розбавляєте шлунковий сік, порушуєте його природну концентрацію і таким чином порушують процес травлення.

Утримайтеся від пиття мінімум 2 години після їжі - рідина після їжі теж може нашкодити травленню. Не встигло перетравитися, їжа вимивається з шлунка, а це втручання в природний травний процес і негативні наслідки для здоров'я. Тому важливо пити воду через 2 години після їжі, якщо їжа багата на вуглеводи, і через 4 години – якщо в їжі переважали білки.

Не сприймайте схуднення за допомогою чистої води як щось жахливе, вона цілком може стати вашим щоденним ритуалом і навіть приносити задоволення. Щоб якось естетично прикрасити цей ритуал і отримати позитивні емоції, купіть красиві склянки різного обсягу.

Схожі статті:

 • рисова дієта для схуднення на 7 днів

  Рис – прекрасний засіб очищення організму від усіляких шлаків, солей, токсинів, крім того він покращує стан кишечника. Рисова дієта для схуднення на 7 днів іноді піддається критиці з причини підв...

 • Японська дієта - меню на 7 днів

  Японці – народ довгожителів, а японки славляться своєю красою. До того ж, серед них дуже мало повних людей. Тому інтерес до їх харчування і способу життя набирає популярність. Тому ми вирішили ро...

 • Дієта доктора Ковалькова

  Дієта доктора Ковалькова - це комплекс схуднення, що складається з трьох етапів: підготовчого і два основних. Методика була розроблена Олексієм Ковальковым лікарем-дієтологом, завідувачем власною...

 • Яєчно-апельсинова дієта 4 тижні

  «Яєчно-апельсинова дієта 4 тижня» отримала таку назву через особливості меню. Щоранку протягом 4 тижнів ви повинні з'їдати 2-3 варених яйця, крім них до сніданку повинні бути присутніми грейпфрут...

 • Вітамінно-білкова дієта: меню

  Ви знову хочете схуднути і не знаєте яку дієту вибрати? Меню вітамінно-білкової дієти допоможе вам стати стрункою, абсолютно не знемагаючи від голоду. Їсти на такій дієті можна і потрібно, головн...