Яка користь від обруча хулахуп?

Яка користь від обруча хулахуп?

Обруч хулахуп – найдоступніший і одночасно один з ефективних спортивних тренажерів для схуднення. Два англійських слова hula hoop (хулахуп) мають такі значення: hula - народний полінезійський танець, а hoop – обруч. Обруч хулахуп служить не тільки для схуднення, він ще й корисний для здоров'я. Так яка ж користь від обруча?

Крутити хулахуп можна в будь-якому віці і при будь-якому стані здоров'я. Тонка талія, підтягнуті м'язи в районі живота і стегон, відсутність целюліту та чудовий стан хребта – всього цього можна досягти, просто регулярно крутячи обруч для схуднення. Відгуки людей, які вже досягли чудових результатів можна знайти на форумах, присвячених корекції фігури і фітнесу.

Плюси обруча

Заняття з обручем можна проводити, не дивлячись на вік і хронічні захворювання, ніяких протипоказань немає.

можна Займатися і вдома, і на природі, в будь-якому зручному для людини місці.

Оздоровлення організму від обруча порівнянно з заняттями на хороших кардіотренажерах: ці заняття зміцнюють серцево-судинну систему і збільшують її витривалість.

Добре діють такі регулярні заняття на суглоби, причому всього організму в цілому.

Поліпшується гнучкість і спритність.

Види обручів для схуднення

Обруч гімнастичний алюмінієвий

Починати заняття рекомендується саме з такими. Звичайно ефект не буде занадто швидкий, зате такий обруч не вимагає спеціальних навичок і не вимогливий до рівня підготовки.

Обруч гімнастичний обважений

Такі снаряди не тільки корисні для корекції фігури, але і покращують стан внутрішніх органів. Регулярні заняття з таким обручем покращують перистальтику кишечника і благотворно впливають на жіночі органи.

Ефективність занять з таким видом обручів у багато разів вище, ніж з попереднім видом. Підвид обтяжливого обруча – еластичний коло. Його можна застосовувати і як еспандер. Крім того, він дуже зручний при транспортуванні.

Масажний обруч

Так звані обручі з шипами. Добре використовувати тим, хто хоче швидше позбутися від зайвої ваги. Про заняттях з масажними обручами відгуки вельми різноманітні: від захоплених до зовсім негативних.

Після занять із цим обручем, особливо при відсутності досвіду, на стегнах і талії можуть залишатися синці, завдають масу незручностей. Однак, якщо є досвід занять з хулахуп, то ефект дії цього виду обручів ні з чим не порівнянний. Масажні виступи роблять шкіру в області стегон і талії гладкою, пружною і еластичною за дуже короткий термін. Схуднення йде надзвичайно інтенсивно.

Саме цей вид обруча корисний для суглобів, поліпшуючи їх рухливість, а також розминає м'язи в районі попереку, сприяючи поліпшенню кровообігу в місцях найбільшого напруження хребта і покращує стан впливаючи жіночі органи.

Схожі статті:

 • Кисневий коктейль - користь і шкода

  В сучасних мегаполісах, загазованих вихлопами машин і забудованих хмарочосами людині буквально «нічим дихати». Нестача кисню відчутна і є причиною багатьох недуг. Навіть існує науковий напрямок –...

 • Користь гарбуза для організму

  Здавна висушений гарбуз використовували в якості ємності для води або вина, казкова карета для Попелюшки теж була з гарбуза, а в наш час гарбуз є невід'ємним атрибутом Хеллоуїна. Але далеко не вс...

 • Користь меду для жінок

  Практика використання меду в лікувальних, профілактичних, косметологічних цілях, а також досвід вживання в їжу в якості натурального підсолоджувача, налічує кілька століть. Користь меду для жінок...

 • Калорійність каш на воді і їх користь

  На Русі здавна люди харчувалися кашами і правильно робили, бо каша, як ніяка інша страва корисна для нас. Про те, яка калорійність каш на воді і яку користь ви отримаєте, вживаючи це блюдо і розк...

 • Пророщене зерно – користь і рекомендації

  Любителі рясно і смачно поїсти хочуть, щоб їхня їжа була ще й корисною. Пожував що-небудь і лікувався зуби, і зміцнився імунітет, і зір відновився. Такі продукти існують. Це пророщене зерно, кори...