Етапи догляду за шкірою обличчя

Етапи догляду за шкірою обличчя

Догляд за шкірою особи обов'язково повинен бути регулярним і дуже ретельно, причому в залежності від часу року відхід може бути різним. Важливо враховувати тип шкіри, для того щоб точно знати який саме відхід вам підходить. Розглянемо основні етапи догляду за шкірою особи – всього їх буде п'ять: очищення, відлущування, тонізування, харчування (зволоження) і захист.

Очищення

Однією з основних і найважливіших процедур є очищення, яке необхідно вранці і ввечері. Не рекомендується вмиватися милом, так як воно стягує і сушить шкіру. Кращим варіантом є використання спеціальних пінок, гелів, молочка.

Всі ці кошти мають нейтральний рН. Особа витирається м'яким рушником, злегка прикладаючи його до лиця, але ні в якому разі не розтирати. При використанні поганого засоби для очищення можна порушити рН. І обов'язково очищаючий засіб має відповідати типу вашої шкіри.

Відлущування

Допомагає позбавлятися від ороговілих частинок шкіри – мільйонів дрібних рогових лусочок, які втративши вологу відторгаються. В результаті цього шкіра з віком стає більш в'ялою, тьмяною і млявою.

Якщо цей шар не видаляти він стає все глибше, в результаті чого з'являються мімічні зморшки. Так що необхідно застосовувати маски або спеціальну пилинговую систему, що містить скраб і заспокійливий гель. Така процедура проводиться не частіше 1-2 разів на тиждень. Звичайно, всі ці кошти повинні також відповідати типу шкіри.

Тонізація

Необхідно для того, щоб видалити залишки маски і очищувальних засобів, а також нормалізувати рівень кислотності шкіри. Тонізація сприяє збереженню еластичності шкіри, в результаті прочищаються і скорочуються пори, а шкіра набуває необхідні вітаміни. Крім того, вона набуває захист від впливу вільних радикалів. Використовуючи тонік, ви очищаєте, вирівнюєте рельєф шкіри і готуєте її до наступного етапу.

Зволоження

Наступний крок догляду за шкірою – це зволоження. Зволожувати шкіру просто необхідно, адже таким чином ми даємо їй життя і продовжуємо молодість. Дуже важливо застосовувати засоби, що проникають глибоко в шкіру і тим самим зволожуючі не тільки верхній шар.

Всі типи шкіри потребують зволоженні – будь то суха, жирна або нормальна. Для сухої шкіри важливо створення захисного шару, який здатний зменшити випаровування вологи. Однак не тільки суха шкіра потребує зволоження, але і жирна, а при комбінованій важливо регулювати рівень зволоження сухих і жирних ділянок.

Особливо важливо зволоження влітку, для цього можна застосовувати емульсії і легкі гідрогелі. А ось в прохолодну пору слід додати живильний крем. Але в будь-якому випадку до нанесення макіяжу обов'язково потрібно наносити живильний або зволожуючий крем.

Захист

Від чого потрібен захист? Від шкідливого впливу зовнішніх факторів. Мається на увазі вплив вільних радикалів, які сприяють старінню шкіри. На шкіру особи чинять вплив сонце, вітер, мороз, порох.

З метою захисту використовують тональні засоби: вони не тільки здатні надати шкірі гарний натуральний матовий відтінок, але і прекрасно доглядають за нею. З їх допомогою можливо продовжити молодість і красу. Обов'язково слід користуватися відповідними засобами. Нормальної та сухої шкіри необхідно створення ефекту зволоженості, а жирної – контроль жирності.

Схожі статті:

 • Догляд за шкірою взимку в домашніх умовах

  Зима – серйозне випробування для шкіри, що вимагає особливого догляду. Згубний вплив холодного повітря на вулиці доповнюється шкідливим впливом пересушеного повітря приміщень. В результаті шкіра...

 • Як доглядати за комбінованою шкірою обличчя

  Комбінований тип шкіри досить поширений. Давайте зупинимося докладніше на тому, як доглядати за комбінованою шкірою обличчя. Як визначити тип шкіри, можна дізнатися тут. Догляд за комбінованим ти...

 • Картопля для обличчя

  В домашній косметиці бульби картоплі використовуються у вареному і сирому вигляді, а також їх крохмаль і сік. Застосовуючи мудрість, накопичену поколіннями стати красивою можна навіть за допомого...

 • Вправи для овалу обличчя

  Вправи для овалу обличчя не тільки розслаблюють, але і володіють оздоровчим ефектом. Регулярні вправи освіжають і роблять красивим колір обличчя. Тому дуже рекомендується виконувати аеробіку для...

 • Маски для обличчя з полуниці

  Крім своїх привабливих смакових якостей, полуниця містить в собі цілий набір мікроелементів, вітамінів і мінералів. Полуниця давно застосовується в косметологічних цілях, з її допомогою можна вил...