Чи можна схуднути за 3 дня

Чи можна схуднути за 3 дня

Ну, загалом-то, все зрозуміло... знову на носі якась подія- весілля друзів, довгоочікуване побачення або може бути, ваш день народження, а стан вашої фігури залишає бажати кращого... виникає резонне питання - чи можна схуднути за 3 дня і влізти в улюблену одяг?

Ви знову запустили себе, а тепер відчуваєте моторошне бажання дізнатися, як схуднути за 3 дня! А що тут такого нереального, скажете ви?

Інтернет просто рясніє обіцянками допомогти вам з вашою проблемою і не витратити ніяких зусиль. А що, дуже заманливо! Давайте подивимося, що ж конкретно нам пропонує інтернет і телебачення.

Способи схуднути за 3 дня

Триденна дієта для схуднення

Всілякі форуми та групи в соціальних мережах із зухвалою назвою «40 кілограмів». Як правило, там ви зустрінете безліч безглуздих рад. Почнемо з дієт. Дієта передбачає відмову від дуже калорійних продуктів і заміщення їх менш калорійними з одночасним скороченням кількості прийнятої їжі. Правильна дієта передбачає також попередню консультацію з лікарем, який підбере оптимальні для вас продукти, за допомогою яких вам буде простіше вирішити проблеми з вагою. А за три дні ніяка дієта не в силах кардинально змінити ні вас, ні ваш вагу.

Комплекс для схуднення за 3 дні

Всілякі комплекси для схуднення. Вони обіцяють вам схуднути за три дні на 2 розміри. Чудеса! Уявляєте, вже через три дні ви влізете в дрібнички, які відклали до кращих, «схудлих» часів. А тепер розберемося. Такі комплекси і коктейлі – це все страшна хімія. І їх головний принцип – очищення вашого шлунково-кишкового тракту.

Так, безумовно, ваш організм трохи «подчистится», але разом поганими мікроорганізмами такі коктейлі виводять і корисні бактерії. Як наслідок – ви втрачаєте заповітних пару-трійку кілограмів, але разом з тим купуєте проблеми шлунково-кишкового тракту, який відчув страшний стрес після прийому такої гидоти. Задумайтеся, чи варті заповітні 3 кілограми, які може бути ніхто і не помітить, тих проблем зі здоров'ям, які ви придбаєте?

Чи можна схуднути за 3 дня

Лікувальне голодування для швидкого схуднення

Також на різних форумах вам можуть порадити «лікувальне» голодування. Саме по собі лікувальне голодування передбачає тривалу підготовку, як фізичну, так і моральну. Чи доводилося вам коли-то вимушено відмовлятися від їжі протягом тривалого часу, може бути під час хвороби або з інших причин? Згадайте, яка слабкість наваливалась, як все навколо ставало похмурим і сірим.

І ось тепер уявіть собі, як ви себе будете почувати, вимушено відмовившись від їжі на строк до трьох днів. При цьому вам також потрібно буде ходити на роботу, навчання, спілкуватися з близькими, виконувати інші соціальні функції. Запевняємо вас, зненавидите всіх ви вже до кінця першого дня такого «лікувального» голодування!

Але допустимо і інший варіант: ви все-таки витримайте триденний відмова від їжі, і ось воно настає – заповітне подія, заради якого вам так хотілося скинути «баласт». Трьох-чотирьох кілограм наче й не було, але...ваше обличчя блідо-сірого відтінку, втомлений погляд, слабкість у всьому організмі.

І, найголовніше – під час цієї події вам, можливо, будуть пропонувати різні частування. І ось повірте, ви не відмовитеся від них! А далі, повірте, ви не помітите, як швидко наберете скинутые кілограми. Адже вони не більш ніж примусово виведена з організму вода і одночасне відсутність їжі протягом декількох днів.

Ну що, може бути, ви трохи переконалися в тому, що схуднути за 3 дні можливо, але експрес-методи, по-перше, не приносять помітних і стабільних результатів, а по-друге, істотно можуть підірвати ваше здоров'я? Тоді включаємо розум, відключаємо лінь і починаємо худнути за правилами!

Схожі статті:

 • Як можна швидко схуднути

  Будь-яка жінка бажає виглядати гармонійно, особливо напередодні купального сезону. Сучасна мода диктує жінці бути стрункою і досить худий. І це повертає нас до питання - як можна схуднути швидко?...

 • Найефективніший розвантажувальний день

  Розвантажувальний день – популярний і дієвий засіб для позбавлення від надмірної ваги. На відміну від голодувань вага втрачається повільно (відчутний ефект настає через 3-4 місяці), але зате не н...

 • Що не можна прощати чоловіка

  Трапляється так, що охоплені пристрастю до улюбленої жінки часто прощають йому багато "грішки" і на багато недоліків своєї половинки просто закривають очі. Але потрібно уважно ставиться до вибору...

 • Що можна їсти після дієти

  Будь-хто, хто намагався худнути, переконався, як важко не зірватися після дієти на шкідливу калорійну їжу, а після схуднення застосовувати свої знання і знати, що можна їсти після дієти, щоб знов...

 • Як себе мотивувати схуднути

  Багатьом часто не вистачає стимулу до схудненню. Здавалося б, чого тут складного: стільки всіляких дієт, фітнес-програм - вибирай і худни! А ось і ні. Все одно не виходить! Сила волі ніяк не хоче...