Як видалити історію відвідин сайтів

Як видалити історію відвідин сайтів

Збереження відвіданих сторінок характерно для всіх браузерів. Дана функція активна за замовчуванням і історія відвідувань накопичується з кожним днем. Негативним моментом є той факт, що будь-хто, хто має доступ до вашого комп'ютера, зможе легко переглянути всю історію відвіданих вами сайтів за цілий місяць (або за інший проміжок часу).

Якщо ви не в захваті від цього, то можете завчасно видалити історію відвідин сайтів. Існує велика кількість браузерів і всі вони мають відмінні один від одного параметри, а універсальні комбінації для виклику вікна очищення історії відвідин сайтів приблизно однакові: або Ctrl+Shift+Delete, або Ctrl+Shift+H.

Видаляємо історію в Google Chrome

Натискаємо клавіші: Ctrl+Shift+Delete і у вікні, вибираємо галочками ті дані, які хочемо видалити. Зверніть увагу, що існує можливість видалити історію відвідин сайтів за певний час (можете очистити історію за добу, тиждень або повністю за весь час).

Викликати вікно очищення історії можна й іншим шляхом. Для цього треба натиснути на маленьку кнопку в правому верхньому куті (з трьома горизонтальними смужками) і вибрати в меню "Налаштування". У самому низу відкритої сторінки буде напис "Показати додаткові параметри" (натиснувши на яку, ви побачите кнопку "Очистити історію").

Видаляємо історію в Opera

Щоб видалити історію в Опері, потрібно натиснути комбінацію клавіш: Ctrl+Shift+H, після чого у вікні, що з'явиться, можна буде вибрати дати, за які і видалити історію відвідувань. Для цього клікаєм в ту категорію дат, яку хочемо очистити ("На цьому тижні", "Раніше в цьому місяці", "Сьогодні", "Вчора" і натискаємо кнопку "Видалити" (з намальованим значком сміттєвого бака), яка розташована трохи вище - поруч із вкладками браузера.

Видаляємо історію в Mozilla FireFox

Простіше всього відразу натиснути поєднання клавіш: Ctrl+Shift+Delete і у вікні вибрати період, за який ви б хотіли видалити історію відвідувань сайтів. Зверніть увагу на пункт "Всі", вибравши який, будуть відкриті додаткові можливості для очищення історії. Кликніть в "Подробиці" та поставте галочки навпроти тих даних, які потрібно видалити. Після цього залишиться тільки натиснути "Очистити зараз" і історія відвідування сайтів буде видалено.

Якщо комбінація клавіш не спрацьовує, достатньо в меню FireFox зайти в "Настройки" -> вкладка "Приватність" і натиснути на посилання "очистити всю поточну історію".

Видаляємо історію в Internet Explorer

Windows, за замовчуванням, встановлений браузер Internet Explorer. У ньому теж зберігається історія відвіданих сторінок. Для того, щоб її видалити, зайдіть в "Сервіс" -> "Властивості оглядача". У вікні необхідно вибрати пункт "Історія перегляду", під яким знаходиться кнопка "Видалити". Натисніть її і приберіть галочки скрізь, крім пункту "Журнал". Тепер натисніть "Видалити" і історія відвідин сайтів в Internet Explorer буде повністю стерта.

Якщо у вас нестандартний браузер, пробуйте сполучення клавіш: Ctrl+Shift+Delete або Ctrl+Shift+H. Якщо не виходить, то шукайте в налаштуваннях щось, пов'язане з історією. Як правило, у всіх браузерах є можливість очистити історію відвідин сайтів.

Схожі статті:

 • Як видалити історію в комп'ютері

  Під час роботи за комп'ютером залишається безліч слідів про виконані дії - тимчасові файли, ярлики недавно відкритих документів, вміст корзини та історія переглядів в веб-браузері. Для того щоб з...

 • Як подивитися історію відвідин сайтів

  У всіх сучасних браузерах є функція перегляду відвіданих сторінок за певний проміжок часу. Дану можливість зручно використовувати при необхідності відновити цікаву інформацію, коли сторінка закри...

 • Як видалити сторінку в Майл.ру

  Сайт Mail.ru є досить великим комунікаційним порталом (його щомісячна аудиторія - це мільйони чоловік). Крім пошти, на цьому сайті існує можливість спілкуватися з людьми в соціальній мережі "Мій...

 • Як видалити сторінку в Контакті без відновлення

  Причин, за якими людина може вирішити видалити свій профіль у соціальній мережі може бути безліч. У будь-якому випадку, перш ніж зробити необдуманий крок, варто ще раз подумати, чи потрібно це ро...

 • Як дізнатися свою кредитну історію через інтернет

  Кредит - один з найшвидших способів отримати потрібну суму, необхідну для великої покупки або розвитку бізнесу. Однак у деяких випадках клієнт, звертаючись в банк за позикою, отримує відмову. Бан...