Як підключити Мобільний банк через телефон

Як підключити Мобільний банк через телефон

Багато банків надають своїм клієнтам неймовірно зручну послугу "Мобільний банкінг", з допомогою якої ви завжди зможете знати стан балансу на рахунку і управляти їм прямо з мобільного телефону.

В якості прикладу спробуємо підключити "Мобільний банк" через телефон.

Підключення через оператора

Якщо ви є клієнтом Банку, то підключити "Мобільний банк" ви зможете дуже просто: для цього вам необхідно зателефонувати на 8(800)555-55-50 або +7(495)500-55-50 (актуальний телефон уточнюйте на сайті вашого банку!).

Оператор задасть вам необхідні питання, щодо ваших паспортних даних та інформації по карті. Це робиться для того, щоб уникнути можливих махінацій.

Підключення через банкомат

  • Набагато зручніше підключити свій рахунок до послуги через банкомат: вам просто потрібно вибрати серед переліку послуг "Мобільний банк" і одразу ж обрати тариф.
  • Підключення вам доведеться почекати близько трьох днів, про що вам повідомлять через телефон (послуга підключається тільки до одного телефону).

Звичайно, мобільний банкінг можна запросити і підключити у відділенні банку (вам знадобляться документи, що ідентифікують вашу особу).

Тарифи

Ощадбанк надає два можливих тарифу: повний і економний.

  • Економний тариф не включає СМС з повідомленнями про операції по карті, проте, за цей тариф не стягується абонентська плата - ви будете оплачувати тільки вартість СМС.
  • Повний тариф включає повідомлення про всіх рухах грошових коштів, що дуже зручно.

Після того, як вам вдасться підключити послугу, ви зможете не тільки дізнаватися про стан свого рахунку без звернення в банк, але і легко поповнювати будь-який мобільний рахунок. Також за допомогою цієї послуги спрощується процедура переказу грошей.

У разі необхідності ви завжди можете заблокувати картку, вказавши причину.

Інформація в статті актуальна на момент написання і могла застаріти. Тому, перед тим, як робити які-небудь дії, уточніть умови підключення послуги на офіційному сайті вашого банку.

Схожі статті: